Kolejka 1 (2014-08-15 - 2014-08-17) |
1 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
2 |
Naprzód Skórzec |
2 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 4 |
Czarni Węgrów |
4 |
Victoria Kałuszyn |
4 : 1 |
Watra Mrozy |
5 |
Tajfun Jartypory |
2 : 5 |
Fenix Siennica |
6 |
Wilga Miastków |
0 : 4 |
Zryw Sobolew |
7 |
Orzeł Unin |
2 : 0 |
Sęp Żelechów |
8 |
Wektra Zbuczyn |
4 : 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20) |
9 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
10 |
Orzeł Unin |
2 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
11 |
Zryw Sobolew |
2 : 3 |
Sęp Żelechów |
12 |
Fenix Siennica |
0 : 0 |
Wilga Miastków |
13 |
Watra Mrozy |
4 : 0 |
Tajfun Jartypory |
14 |
Czarni Węgrów |
4 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
15 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
16 |
Tygrys Huta Mińska |
2 : 1 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24) |
17 |
Naprzód Skórzec |
0 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
18 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 4 |
Tygrys Huta Mińska |
19 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
20 |
Tajfun Jartypory |
1 : 3 |
Czarni Węgrów |
21 |
Wilga Miastków |
2 : 0 |
Watra Mrozy |
22 |
Sęp Żelechów |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
23 |
Wektra Zbuczyn |
4 : 2 |
Zryw Sobolew |
24 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 0 |
Orzeł Unin |
Kolejka 4 (2014-08-30 - 2014-08-31) |
25 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 1 |
Orzeł Unin |
26 |
Zryw Sobolew |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
27 |
Fenix Siennica |
3 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
28 |
Watra Mrozy |
3 : 2 |
Sęp Żelechów |
29 |
Czarni Węgrów |
3 : 0 |
Wilga Miastków |
30 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
6 : 0 |
Tajfun Jartypory |
31 |
Tygrys Huta Mińska |
6 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
32 |
Naprzód Skórzec |
2 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 5 (2014-09-03 - 2014-09-03) |
33 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
34 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 3 |
Naprzód Skórzec |
35 |
Tajfun Jartypory |
0 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
36 |
Wilga Miastków |
2 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
37 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Sęp Żelechów |
38 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 1 |
Watra Mrozy |
39 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 : 3 |
Fenix Siennica |
40 |
Orzeł Unin |
1 : 2 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07) |
41 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 1 |
Zryw Sobolew |
42 |
Fenix Siennica |
5 : 2 |
Orzeł Unin |
43 |
Watra Mrozy |
0 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
44 |
Czarni Węgrów |
3 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
45 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 1 |
Sęp Żelechów |
46 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 0 |
Wilga Miastków |
47 |
Naprzód Skórzec |
0 : 3 |
Tajfun Jartypory |
48 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14) |
49 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
50 |
Tajfun Jartypory |
4 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
51 |
Wilga Miastków |
0 : 5 |
Naprzód Skórzec |
52 |
Sęp Żelechów |
0 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
53 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
54 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 1 |
Czarni Węgrów |
55 |
Orzeł Unin |
0 : 0 |
Watra Mrozy |
56 |
Zryw Sobolew |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21) |
57 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 3 |
Fenix Siennica |
58 |
Watra Mrozy |
1 : 0 |
Zryw Sobolew |
59 |
Czarni Węgrów |
2 : 0 |
Orzeł Unin |
60 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
61 |
Tygrys Huta Mińska |
4 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
62 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Sęp Żelechów |
63 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 3 |
Wilga Miastków |
64 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 4 |
Tajfun Jartypory |
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28) |
65 |
Tajfun Jartypory |
1 : 5 |
Miedzanka Miedzna |
66 |
Wilga Miastków |
0 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
67 |
Sęp Żelechów |
1 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
68 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 4 |
Naprzód Skórzec |
69 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
70 |
Orzeł Unin |
2 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
71 |
Zryw Sobolew |
5 : 2 |
Czarni Węgrów |
72 |
Fenix Siennica |
2 : 1 |
Watra Mrozy |
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05) |
73 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 4 |
Watra Mrozy |
74 |
Czarni Węgrów |
5 : 2 |
Fenix Siennica |
75 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 1 |
Zryw Sobolew |
76 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 1 |
Orzeł Unin |
77 |
Naprzód Skórzec |
1 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
78 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
79 |
Victoria Kałuszyn |
3 : 1 |
Sęp Żelechów |
80 |
Tajfun Jartypory |
5 : 1 |
Wilga Miastków |
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12) |
81 |
Wilga Miastków |
1 : 3 |
Miedzanka Miedzna |
82 |
Sęp Żelechów |
0 : 2 |
Tajfun Jartypory |
83 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
84 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
85 |
Orzeł Unin |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
86 |
Zryw Sobolew |
3 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
87 |
Fenix Siennica |
2 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
88 |
Watra Mrozy |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19) |
89 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
90 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 2 |
Watra Mrozy |
91 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 2 |
Fenix Siennica |
92 |
Naprzód Skórzec |
2 : 1 |
Zryw Sobolew |
93 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 2 |
Orzeł Unin |
94 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
95 |
Tajfun Jartypory |
1 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
96 |
Wilga Miastków |
0 : 2 |
Sęp Żelechów |
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26) |
97 |
Sęp Żelechów |
1 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
98 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 0 |
Wilga Miastków |
99 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 1 |
Tajfun Jartypory |
100 |
Orzeł Unin |
4 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
101 |
Zryw Sobolew |
0 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
102 |
Fenix Siennica |
1 : 3 |
Naprzód Skórzec |
103 |
Watra Mrozy |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
104 |
Czarni Węgrów |
1 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 14 (2014-10-29 - 2014-10-31) |
105 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
106 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 5 |
Czarni Węgrów |
107 |
Naprzód Skórzec |
0 : 1 |
Watra Mrozy |
108 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 1 |
Fenix Siennica |
109 |
Victoria Kałuszyn |
6 : 2 |
Zryw Sobolew |
110 |
Tajfun Jartypory |
3 : 0 |
Orzeł Unin |
111 |
Wilga Miastków |
2 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
112 |
Sęp Żelechów |
1 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09) |
113 |
Wektra Zbuczyn |
7 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
114 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 1 |
Sęp Żelechów |
115 |
Orzeł Unin |
6 : 1 |
Wilga Miastków |
116 |
Zryw Sobolew |
1 : 2 |
Tajfun Jartypory |
117 |
Fenix Siennica |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
118 |
Watra Mrozy |
1 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
119 |
Czarni Węgrów |
1 : 2 |
Naprzód Skórzec |
120 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16) |
121 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
122 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 1 |
Naprzód Skórzec |
123 |
Czarni Węgrów |
1 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
124 |
Watra Mrozy |
2 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
125 |
Fenix Siennica |
3 : 0 |
Tajfun Jartypory |
126 |
Zryw Sobolew |
3 : 0 |
Wilga Miastków |
127 |
Orzeł Unin |
1 : 1 |
Sęp Żelechów |
128 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 17 (2015-03-21 - 2015-03-22) |
129 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
130 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 2 |
Orzeł Unin |
131 |
Sęp Żelechów |
1 : 4 |
Zryw Sobolew |
132 |
Wilga Miastków |
2 : 5 |
Fenix Siennica |
133 |
Tajfun Jartypory |
3 : 2 |
Watra Mrozy |
134 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 3 |
Czarni Węgrów |
135 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
136 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 18 (2015-03-28 - 2015-03-29) |
137 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 1 |
Naprzód Skórzec |
138 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
139 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
140 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Tajfun Jartypory |
141 |
Watra Mrozy |
3 : 5 |
Wilga Miastków |
142 |
Fenix Siennica |
2 : 0 |
Sęp Żelechów |
143 |
Zryw Sobolew |
2 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
144 |
Orzeł Unin |
7 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 19 (2015-04-03 - 2015-04-04) |
145 |
Orzeł Unin |
1 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
146 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 2 |
Zryw Sobolew |
147 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 4 |
Fenix Siennica |
148 |
Sęp Żelechów |
2 : 2 |
Watra Mrozy |
149 |
Wilga Miastków |
0 : 0 |
Czarni Węgrów |
150 |
Tajfun Jartypory |
2 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
151 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
152 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 2 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 20 (2015-04-11 - 2015-04-12) |
153 |
Sęp Żelechów |
0 : 3 |
Czarni Węgrów |
154 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 9 |
Hutnik Huta Czechy |
155 |
Naprzód Skórzec |
2 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
156 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 1 |
Tajfun Jartypory |
157 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 1 |
Wilga Miastków |
158 |
Watra Mrozy |
5 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
159 |
Fenix Siennica |
0 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
160 |
Zryw Sobolew |
5 : 0 |
Orzeł Unin |
Kolejka 21 (2015-04-18 - 2015-04-19) |
161 |
Zryw Sobolew |
4 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
162 |
Orzeł Unin |
2 : 0 |
Fenix Siennica |
163 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 : 0 |
Watra Mrozy |
164 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
165 |
Sęp Żelechów |
3 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
166 |
Wilga Miastków |
4 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
167 |
Tajfun Jartypory |
1 : 1 |
Naprzód Skórzec |
168 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 22 (2015-04-25 - 2015-04-26) |
169 |
Sęp Żelechów |
6 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
170 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 3 |
Victoria Kałuszyn |
171 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 0 |
Tajfun Jartypory |
172 |
Naprzód Skórzec |
0 : 0 |
Wilga Miastków |
173 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
174 |
Czarni Węgrów |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
175 |
Watra Mrozy |
3 : 1 |
Orzeł Unin |
176 |
Fenix Siennica |
0 : 1 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 23 (2015-05-01 - 2015-05-03) |
177 |
Fenix Siennica |
2 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
178 |
Zryw Sobolew |
2 : 2 |
Watra Mrozy |
179 |
Orzeł Unin |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
180 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
181 |
Wektra Zbuczyn |
6 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
182 |
Sęp Żelechów |
0 : 4 |
Naprzód Skórzec |
183 |
Wilga Miastków |
1 : 3 |
Hutnik Huta Czechy |
184 |
Tajfun Jartypory |
2 : 6 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10) |
185 |
Sęp Żelechów |
2 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
186 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 0 |
Tajfun Jartypory |
187 |
Victoria Kałuszyn |
3 : 2 |
Wilga Miastków |
188 |
Naprzód Skórzec |
5 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
189 |
Tygrys Huta Mińska |
5 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
190 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 3 |
Orzeł Unin |
191 |
Czarni Węgrów |
0 : 1 |
Zryw Sobolew |
192 |
Watra Mrozy |
1 : 3 |
Fenix Siennica |
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17) |
193 |
Watra Mrozy |
1 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
194 |
Fenix Siennica |
0 : 0 |
Czarni Węgrów |
195 |
Zryw Sobolew |
1 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
196 |
Orzeł Unin |
6 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
197 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0 : 4 |
Naprzód Skórzec |
198 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
199 |
Sęp Żelechów |
1 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
200 |
Wilga Miastków |
3 : 2 |
Tajfun Jartypory |
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24) |
201 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 3 |
Wilga Miastków |
202 |
Tajfun Jartypory |
0 : 4 |
Sęp Żelechów |
203 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
204 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
205 |
Naprzód Skórzec |
3 : 3 |
Orzeł Unin |
206 |
Tygrys Huta Mińska |
4 : 3 |
Zryw Sobolew |
207 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 0 |
Fenix Siennica |
208 |
Czarni Węgrów |
6 : 1 |
Watra Mrozy |
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31) |
209 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
210 |
Watra Mrozy |
2 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
211 |
Fenix Siennica |
3 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
212 |
Zryw Sobolew |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
213 |
Orzeł Unin |
2 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
214 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 3 |
Victoria Kałuszyn |
215 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 2 |
Tajfun Jartypory |
216 |
Sęp Żelechów |
0 : 2 |
Wilga Miastków |
Kolejka 28 (2015-06-06 - 2015-06-07) |
217 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 1 |
Sęp Żelechów |
218 |
Wilga Miastków |
3 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
219 |
Tajfun Jartypory |
2 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
220 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 2 |
Orzeł Unin |
221 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 3 |
Zryw Sobolew |
222 |
Naprzód Skórzec |
2 : 1 |
Fenix Siennica |
223 |
Tygrys Huta Mińska |
2 : 1 |
Watra Mrozy |
224 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 1 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 29 (2015-06-13 - 2015-06-14) |
225 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
226 |
Czarni Węgrów |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
227 |
Watra Mrozy |
0 : 4 |
Naprzód Skórzec |
228 |
Fenix Siennica |
4 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
229 |
Zryw Sobolew |
1 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
230 |
Orzeł Unin |
2 : 2 |
Tajfun Jartypory |
231 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0 : 3 |
Wilga Miastków |
232 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 1 |
Sęp Żelechów |
Kolejka 30 (2015-06-17 - 2015-06-17) |
233 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
234 |
Sęp Żelechów |
3 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
235 |
Wilga Miastków |
2 : 2 |
Orzeł Unin |
236 |
Tajfun Jartypory |
2 : 2 |
Zryw Sobolew |
237 |
Victoria Kałuszyn |
4 : 2 |
Fenix Siennica |
238 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 0 |
Watra Mrozy |
239 |
Naprzód Skórzec |
1 : 0 |
Czarni Węgrów |
240 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |