reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlen Wisła II Płock 24 44 853:538
2 MKS Wieluń 24 39 759:630
3 AZS UW Warszawa 24 35 701:590
4 Mazur Sierpc 24 35 709:626
5 Anilana Łódź 24 26 719:691
6 AZS UMCS Lublin 24 25 653:678
7 Uniwersytet Radom 24 22 739:750
8 Trójka Ostrołęka 24 21 688:719
9 ChKS Łódź 24 21 652:685
10 Pabiks Pabianice 24 15 660:712
11 AZS AWF Warszawa 23 10 615:727
12 Włókniarz Konstantynów 23 10 539:686
13 SPR Siedlce 24 7 619:874
14 XXX 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-09-13 - 2014-10-28)
1 Anilana Łódź 36 : 19 AZS UMCS Lublin
2 Trójka Ostrołęka 24 : 23 MKS Wieluń
3 Mazur Sierpc 27 : 21 AZS AWF Warszawa
4 XXX : Orlen Wisła II Płock
5 Włókniarz Konstantynów 32 : 23 SPR Siedlce
6 Uniwersytet Radom 30 : 27 ChKS Łódź
7 AZS UW Warszawa 30 : 25 Pabiks Pabianice
Kolejka 2 (2014-09-20 - 2014-09-20)
8 Orlen Wisła II Płock 24 : 18 AZS UW Warszawa
9 AZS AWF Warszawa 28 : 29 Trójka Ostrołęka
10 Włókniarz Konstantynów : XXX
11 ChKS Łódź 26 : 26 AZS UMCS Lublin
12 Pabiks Pabianice 26 : 28 Anilana Łódź
13 MKS Wieluń 38 : 19 SPR Siedlce
14 Uniwersytet Radom 28 : 32 Mazur Sierpc
Kolejka 3 (2014-09-27 - 2014-09-27)
15 SPR Siedlce 30 : 35 AZS AWF Warszawa
16 AZS UW Warszawa 36 : 20 Włókniarz Konstantynów
17 Mazur Sierpc 27 : 17 ChKS Łódź
18 Trójka Ostrołęka 33 : 29 Uniwersytet Radom
19 XXX : MKS Wieluń
20 Anilana Łódź 26 : 35 Orlen Wisła II Płock
21 AZS UMCS Lublin 35 : 23 Pabiks Pabianice
Kolejka 4 (2014-10-04 - 2014-10-04)
22 Uniwersytet Radom 39 : 28 SPR Siedlce
23 Orlen Wisła II Płock 35 : 17 AZS UMCS Lublin
24 AZS AWF Warszawa : XXX
25 Mazur Sierpc 26 : 24 Trójka Ostrołęka
26 Włókniarz Konstantynów 24 : 21 Anilana Łódź
27 ChKS Łódź 24 : 23 Pabiks Pabianice
28 MKS Wieluń 29 : 30 AZS UW Warszawa
Kolejka 5 (2014-10-11 - 2014-10-11)
29 Mazur Sierpc 41 : 21 SPR Siedlce
30 AZS UW Warszawa 40 : 22 AZS AWF Warszawa
31 Trójka Ostrołęka 23 : 23 ChKS Łódź
32 XXX : Uniwersytet Radom
33 AZS UMCS Lublin 25 : 22 Włókniarz Konstantynów
34 Anilana Łódź 32 : 34 MKS Wieluń
35 Pabiks Pabianice 27 : 30 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 6 (2014-10-18 - 2014-10-18)
36 AZS AWF Warszawa 24 : 35 Anilana Łódź
37 Mazur Sierpc : XXX
38 Trójka Ostrołęka 36 : 23 SPR Siedlce
39 Pabiks Pabianice 29 : 19 Włókniarz Konstantynów
40 ChKS Łódź 22 : 31 Orlen Wisła II Płock
41 Uniwersytet Radom 26 : 27 AZS UW Warszawa
42 MKS Wieluń 28 : 25 AZS UMCS Lublin
Kolejka 7 (2014-10-25 - 2014-10-25)
43 AZS UMCS Lublin 31 : 30 AZS AWF Warszawa
44 AZS UW Warszawa 22 : 26 Mazur Sierpc
45 Orlen Wisła II Płock 43 : 15 Włókniarz Konstantynów
46 Anilana Łódź 30 : 27 Uniwersytet Radom
47 ChKS Łódź 44 : 28 SPR Siedlce
48 XXX : Trójka Ostrołęka
49 Pabiks Pabianice 25 : 31 MKS Wieluń
Kolejka 8 (2014-11-08 - 2014-11-08)
50 ChKS Łódź 26 : 18 Włókniarz Konstantynów
51 MKS Wieluń 30 : 27 Orlen Wisła II Płock
52 AZS AWF Warszawa 34 : 39 Pabiks Pabianice
53 Uniwersytet Radom 37 : 31 AZS UMCS Lublin
54 Mazur Sierpc 34 : 28 Anilana Łódź
55 Trójka Ostrołęka 26 : 34 AZS UW Warszawa
56 XXX : SPR Siedlce
Kolejka 9 (2014-11-15 - 2014-11-16)
57 AZS UW Warszawa 34 : 21 SPR Siedlce
58 Anilana Łódź 38 : 28 Trójka Ostrołęka
59 AZS UMCS Lublin 33 : 30 Mazur Sierpc
60 Pabiks Pabianice 25 : 27 Uniwersytet Radom
61 Orlen Wisła II Płock 38 : 18 AZS AWF Warszawa
62 Włókniarz Konstantynów 29 : 32 MKS Wieluń
63 ChKS Łódź : XXX
Kolejka 10 (2014-11-22 - 2014-11-23)
64 ChKS Łódź 26 : 33 MKS Wieluń
65 AZS AWF Warszawa 30 : 27 Włókniarz Konstantynów
66 Uniwersytet Radom 24 : 37 Orlen Wisła II Płock
67 Mazur Sierpc 36 : 28 Pabiks Pabianice
68 Trójka Ostrołęka 35 : 29 AZS UMCS Lublin
69 Anilana Łódź 34 : 19 SPR Siedlce
70 XXX : AZS UW Warszawa
Kolejka 11 (2014-11-29 - 2014-11-30)
71 AZS UW Warszawa 23 : 30 ChKS Łódź
72 Anilana Łódź : XXX
73 AZS UMCS Lublin 39 : 15 SPR Siedlce
74 Pabiks Pabianice 34 : 30 Trójka Ostrołęka
75 Orlen Wisła II Płock 31 : 22 Mazur Sierpc
76 Włókniarz Konstantynów 32 : 35 Uniwersytet Radom
77 MKS Wieluń 33 : 23 AZS AWF Warszawa
Kolejka 12 (2014-12-06 - 2014-12-06)
78 AZS AWF Warszawa 31 : 26 ChKS Łódź
79 Uniwersytet Radom 27 : 33 MKS Wieluń
80 Mazur Sierpc 38 : 26 Włókniarz Konstantynów
81 Trójka Ostrołęka 24 : 27 Orlen Wisła II Płock
82 SPR Siedlce 29 : 34 Pabiks Pabianice
83 XXX : AZS UMCS Lublin
84 AZS UW Warszawa 33 : 26 Anilana Łódź
Kolejka 13 (2014-12-13 - 2014-12-14)
85 Anilana Łódź 36 : 33 ChKS Łódź
86 AZS UMCS Lublin 22 : 25 AZS UW Warszawa
87 Pabiks Pabianice : XXX
88 Orlen Wisła II Płock 50 : 14 SPR Siedlce
89 Włókniarz Konstantynów 24 : 33 Trójka Ostrołęka
90 MKS Wieluń 34 : 27 Mazur Sierpc
91 AZS AWF Warszawa 33 : 37 Uniwersytet Radom
Kolejka 14 (2015-01-24 - 2015-01-25)
92 ChKS Łódź 33 : 27 Uniwersytet Radom
93 AZS AWF Warszawa 28 : 25 Mazur Sierpc
94 MKS Wieluń 40 : 29 Trójka Ostrołęka
95 SPR Siedlce 24 : 25 Włókniarz Konstantynów
96 Orlen Wisła II Płock : XXX
97 Pabiks Pabianice 24 : 24 AZS UW Warszawa
98 AZS UMCS Lublin 28 : 25 Anilana Łódź
Kolejka 15 (2015-01-31 - 2015-02-01)
99 AZS UMCS Lublin 28 : 27 ChKS Łódź
100 Anilana Łódź 33 : 21 Pabiks Pabianice
101 AZS UW Warszawa : Orlen Wisła II Płock
102 XXX : Włókniarz Konstantynów
103 SPR Siedlce 34 : 34 MKS Wieluń
104 Trójka Ostrołęka 26 : 27 AZS AWF Warszawa
105 Mazur Sierpc 31 : 25 Uniwersytet Radom
Kolejka 16 (2015-02-07 - 2015-02-08)
106 ChKS Łódź 23 : 23 Mazur Sierpc
107 Uniwersytet Radom 40 : 30 Trójka Ostrołęka
108 AZS AWF Warszawa 30 : 37 SPR Siedlce
109 MKS Wieluń : XXX
110 Włókniarz Konstantynów 27 : 26 AZS UW Warszawa
111 Orlen Wisła II Płock 40 : 22 Anilana Łódź
112 Pabiks Pabianice 25 : 28 AZS UMCS Lublin
Kolejka 17 (2015-02-14 - 2015-02-15)
113 Pabiks Pabianice 34 : 31 ChKS Łódź
114 AZS UMCS Lublin 22 : 35 Orlen Wisła II Płock
115 Anilana Łódź 37 : 26 Włókniarz Konstantynów
116 AZS UW Warszawa 26 : 23 MKS Wieluń
117 XXX : AZS AWF Warszawa
118 SPR Siedlce 34 : 39 Uniwersytet Radom
119 Trójka Ostrołęka 31 : 35 Mazur Sierpc
Kolejka 18 (2015-02-21 - 2015-02-22)
120 ChKS Łódź 28 : 27 Trójka Ostrołęka
121 SPR Siedlce 28 : 29 Mazur Sierpc
122 Uniwersytet Radom : XXX
123 AZS AWF Warszawa 22 : 26 AZS UW Warszawa
124 MKS Wieluń 39 : 27 Anilana Łódź
125 Włókniarz Konstantynów 19 : 20 AZS UMCS Lublin
126 Orlen Wisła II Płock 34 : 25 Pabiks Pabianice
Kolejka 19 (2015-02-28 - 2015-03-01)
127 Orlen Wisła II Płock 45 : 18 ChKS Łódź
128 Włókniarz Konstantynów 26 : 25 Pabiks Pabianice
129 AZS UMCS Lublin 21 : 28 MKS Wieluń
130 Anilana Łódź 35 : 29 AZS AWF Warszawa
131 AZS UW Warszawa 34 : 26 Uniwersytet Radom
132 XXX : Mazur Sierpc
133 SPR Siedlce 22 : 29 Trójka Ostrołęka
Kolejka 20 (2015-03-07 - 2015-03-07)
134 SPR Siedlce 31 : 30 ChKS Łódź
135 Trójka Ostrołęka : XXX
136 Mazur Sierpc 24 : 23 AZS UW Warszawa
137 Uniwersytet Radom 33 : 25 Anilana Łódź
138 AZS AWF Warszawa 25 : 27 AZS UMCS Lublin
139 MKS Wieluń 39 : 26 Pabiks Pabianice
140 Włókniarz Konstantynów 22 : 31 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 21 (2015-03-21 - 2015-03-22)
141 Włókniarz Konstantynów 23 : 27 ChKS Łódź
142 Orlen Wisła II Płock 33 : 20 MKS Wieluń
143 Pabiks Pabianice 27 : 20 AZS AWF Warszawa
144 AZS UMCS Lublin 35 : 28 Uniwersytet Radom
145 Anilana Łódź 29 : 35 Mazur Sierpc
146 AZS UW Warszawa 38 : 30 Trójka Ostrołęka
147 XXX : SPR Siedlce
Kolejka 22 (2015-03-28 - 2015-03-29)
148 ChKS Łódź : XXX
149 SPR Siedlce 25 : 39 AZS UW Warszawa
150 Trójka Ostrołęka 31 : 25 Anilana Łódź
151 Mazur Sierpc 30 : 25 AZS UMCS Lublin
152 Uniwersytet Radom 36 : 26 Pabiks Pabianice
153 AZS AWF Warszawa 29 : 39 Orlen Wisła II Płock
154 MKS Wieluń 33 : 14 Włókniarz Konstantynów
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-11)
155 MKS Wieluń 33 : 26 ChKS Łódź
156 Włókniarz Konstantynów : AZS AWF Warszawa
157 Orlen Wisła II Płock 39 : 22 Uniwersytet Radom
158 Pabiks Pabianice 21 : 31 Mazur Sierpc
159 AZS UMCS Lublin 33 : 24 Trójka Ostrołęka
160 AZS UW Warszawa : XXX
161 SPR Siedlce 33 : 39 Anilana Łódź
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
162 ChKS Łódź 23 : 32 AZS UW Warszawa
163 XXX : Anilana Łódź
164 SPR Siedlce 33 : 32 AZS UMCS Lublin
165 Trójka Ostrołęka 31 : 25 Pabiks Pabianice
166 Mazur Sierpc 29 : 32 Orlen Wisła II Płock
167 Uniwersytet Radom 34 : 24 Włókniarz Konstantynów
168 AZS AWF Warszawa 26 : 30 MKS Wieluń
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-25)
169 AZS AWF Warszawa 24 : 31 ChKS Łódź
170 MKS Wieluń 35 : 31 Uniwersytet Radom
171 Włókniarz Konstantynów 21 : 28 Mazur Sierpc
172 Orlen Wisła II Płock 44 : 25 Trójka Ostrołęka
173 Pabiks Pabianice 43 : 26 SPR Siedlce
174 AZS UMCS Lublin : XXX
175 Anilana Łódź 23 : 19 AZS UW Warszawa
Kolejka 26 (2015-04-30 - 2015-05-02)
176 ChKS Łódź 21 : 29 Anilana Łódź
177 AZS UW Warszawa 37 : 22 AZS UMCS Lublin
178 XXX : Pabiks Pabianice
179 SPR Siedlce 22 : 49 Orlen Wisła II Płock
180 Trójka Ostrołęka 30 : 24 Włókniarz Konstantynów
181 Mazur Sierpc 23 : 27 MKS Wieluń
182 Uniwersytet Radom 32 : 26 AZS AWF Warszawa
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.