Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 20 | 54 | 58:18 |
2 | AZS AWF Warszawa | 20 | 51 | 55:18 |
3 | Łaskovia Łask | 20 | 40 | 47:29 |
4 | BAS Białystok | 19 | 36 | 43:28 |
5 | Ósemka Siedlce | 20 | 34 | 47:38 |
6 | Nike Węgrów | 20 | 24 | 30:43 |
7 | AZS LSW Warszawa | 20 | 24 | 35:44 |
8 | Sparta Warszawa | 20 | 20 | 29:47 |
9 | Chemik Olsztyn | 20 | 19 | 27:46 |
10 | Legionovia Legionowo | 20 | 18 | 28:48 |
11 | Krótka Mysiadło | 19 | 7 | 13:53 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2019-09-28 - 2019-09-29) | ||||
1 | Chemik Olsztyn | 2 : 3 | Nike Węgrów | |
2 | AZS LSW Warszawa | 3 : 2 | Krótka Mysiadło | |
3 | Ósemka Siedlce | 1 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
4 | Łaskovia Łask | 3 : 1 | Sparta Warszawa | |
5 | BAS Białystok | 3 : 0 | Legionovia Legionowo | |
Kolejka 2 (2019-10-05 - 2019-10-05) | ||||
6 | BAS Białystok | 3 : 2 | Sparta Warszawa | |
7 | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | Łaskovia Łask | |
8 | Krótka Mysiadło | 1 : 3 | Ósemka Siedlce | |
9 | Nike Węgrów | 1 : 3 | AZS LSW Warszawa | |
10 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | Chemik Olsztyn | |
Kolejka 3 (2019-10-09 - 2019-10-09) | ||||
11 | AZS LSW Warszawa | 0 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
12 | Ósemka Siedlce | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
13 | Łaskovia Łask | 3 : 0 | Krótka Mysiadło | |
14 | BAS Białystok | 3 : 2 | AZS AWF Warszawa | |
15 | Legionovia Legionowo | 1 : 3 | Sparta Warszawa | |
Kolejka 4 (2019-10-12 - 2019-10-12) | ||||
16 | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | Legionovia Legionowo | |
17 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | BAS Białystok | |
18 | Nike Węgrów | 3 : 0 | Łaskovia Łask | |
19 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | Ósemka Siedlce | |
20 | Chemik Olsztyn | 3 : 0 | AZS LSW Warszawa | |
Kolejka 5 (2019-10-19 - 2019-10-19) | ||||
21 | Ósemka Siedlce | 1 : 3 | Chemik Olsztyn | |
22 | Łaskovia Łask | 1 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
23 | BAS Białystok | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
24 | Legionovia Legionowo | 1 : 3 | Krótka Mysiadło | |
25 | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | Sparta Warszawa | |
Kolejka 6 (2019-10-26 - 2019-10-26) | ||||
26 | Krótka Mysiadło | 3 : 1 | Sparta Warszawa | |
27 | Nike Węgrów | 3 : 2 | Legionovia Legionowo | |
28 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | BAS Białystok | |
29 | Chemik Olsztyn | 1 : 3 | Łaskovia Łask | |
30 | AZS LSW Warszawa | 1 : 3 | Ósemka Siedlce | |
Kolejka 7 (2019-11-06 - 2019-11-06) | ||||
31 | Łaskovia Łask | 3 : 1 | AZS LSW Warszawa | |
32 | BAS Białystok | 3 : 0 | Chemik Olsztyn | |
33 | Legionovia Legionowo | 1 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
34 | Sparta Warszawa | 1 : 3 | Nike Węgrów | |
35 | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | Krótka Mysiadło | |
Kolejka 8 (2019-11-09 - 2019-11-09) | ||||
36 | Nike Węgrów | 0 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
37 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 0 | Sparta Warszawa | |
38 | Chemik Olsztyn | 3 : 2 | Legionovia Legionowo | |
39 | AZS LSW Warszawa | 2 : 3 | BAS Białystok | |
40 | Ósemka Siedlce | 3 : 2 | Łaskovia Łask | |
Kolejka 9 (2019-11-16 - 2019-11-16) | ||||
41 | BAS Białystok | 3 : 1 | Ósemka Siedlce | |
42 | Legionovia Legionowo | 2 : 3 | AZS LSW Warszawa | |
43 | Sparta Warszawa | 0 : 3 | Chemik Olsztyn | |
44 | AZS AWF Warszawa | 2 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
45 | Krótka Mysiadło | 1 : 3 | Nike Węgrów | |
Kolejka 10 (2019-11-23 - 2019-11-23) | ||||
46 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | Krótka Mysiadło | |
47 | Chemik Olsztyn | 0 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
48 | AZS LSW Warszawa | 0 : 3 | Sparta Warszawa | |
49 | Ósemka Siedlce | 3 : 1 | Legionovia Legionowo | |
50 | Łaskovia Łask | 3 : 0 | BAS Białystok | |
Kolejka 11 (2019-11-30 - 2019-11-30) | ||||
51 | Legionovia Legionowo | 0 : 3 | Łaskovia Łask | |
52 | Sparta Warszawa | 2 : 3 | Ósemka Siedlce | |
53 | AZS AWF Warszawa | 3 : 2 | AZS LSW Warszawa | |
54 | Krótka Mysiadło | 1 : 3 | Chemik Olsztyn | |
55 | Nike Węgrów | 2 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
Kolejka 12 (2019-12-07 - 2019-12-08) | ||||
56 | Nike Węgrów | 3 : 0 | Chemik Olsztyn | |
57 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | AZS LSW Warszawa | |
58 | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | Ósemka Siedlce | |
59 | Sparta Warszawa | 3 : 1 | Łaskovia Łask | |
60 | Legionovia Legionowo | 3 : 2 | BAS Białystok | |
Kolejka 13 (2019-12-14 - 2019-12-15) | ||||
61 | Sparta Warszawa | 0 : 3 | BAS Białystok | |
62 | Łaskovia Łask | 0 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
63 | Ósemka Siedlce | 3 : 1 | Krótka Mysiadło | |
64 | AZS LSW Warszawa | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
65 | Chemik Olsztyn | 0 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
Kolejka 14 (2019-12-21 - 2019-12-21) | ||||
66 | Nike Węgrów | 0 : 3 | Ósemka Siedlce | |
67 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | AZS LSW Warszawa | |
68 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | Łaskovia Łask | |
69 | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | BAS Białystok | |
70 | Sparta Warszawa | 1 : 3 | Legionovia Legionowo | |
Kolejka 15 (2020-01-04 - 2020-01-04) | ||||
71 | Legionovia Legionowo | 2 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
72 | BAS Białystok | : | Krótka Mysiadło | |
73 | Łaskovia Łask | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
74 | Ósemka Siedlce | 3 : 2 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
75 | AZS LSW Warszawa | 3 : 0 | Chemik Olsztyn | |
Kolejka 16 (2020-01-11 - 2020-01-11) | ||||
76 | Chemik Olsztyn | 2 : 3 | Ósemka Siedlce | |
77 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 2 : 3 | Łaskovia Łask | |
78 | Nike Węgrów | 2 : 3 | BAS Białystok | |
79 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | Legionovia Legionowo | |
80 | Sparta Warszawa | 0 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
Kolejka 17 (2020-01-18 - 2020-01-18) | ||||
81 | Legionovia Legionowo | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
82 | Ósemka Siedlce | 3 : 2 | AZS LSW Warszawa | |
83 | Sparta Warszawa | 3 : 0 | Krótka Mysiadło | |
84 | BAS Białystok | 0 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
85 | Łaskovia Łask | 3 : 1 | Chemik Olsztyn | |
Kolejka 18 (2020-01-25 - 2020-01-25) | ||||
86 | AZS LSW Warszawa | 2 : 3 | Łaskovia Łask | |
87 | Chemik Olsztyn | 0 : 3 | BAS Białystok | |
88 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 0 | Legionovia Legionowo | |
89 | Nike Węgrów | 3 : 1 | Sparta Warszawa | |
90 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
Kolejka 19 (2020-02-01 - 2020-02-01) | ||||
91 | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | Nike Węgrów | |
92 | Sparta Warszawa | 0 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
93 | Legionovia Legionowo | 3 : 0 | Chemik Olsztyn | |
94 | BAS Białystok | 3 : 0 | AZS LSW Warszawa | |
95 | Łaskovia Łask | 3 : 2 | Ósemka Siedlce | |
Kolejka 20 (2020-02-15 - 2020-02-15) | ||||
96 | Ósemka Siedlce | 1 : 3 | BAS Białystok | |
97 | AZS LSW Warszawa | 3 : 0 | Legionovia Legionowo | |
98 | Chemik Olsztyn | 1 : 3 | Sparta Warszawa | |
99 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 0 | AZS AWF Warszawa | |
100 | Nike Węgrów | 3 : 0 | Krótka Mysiadło | |
Kolejka 21 (2020-02-29 - 2020-02-29) | ||||
101 | Krótka Mysiadło | 0 : 3 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | |
102 | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | Chemik Olsztyn | |
103 | Sparta Warszawa | 3 : 2 | AZS LSW Warszawa | |
104 | Legionovia Legionowo | 1 : 3 | Ósemka Siedlce | |
105 | BAS Białystok | 1 : 3 | Łaskovia Łask | |
Kolejka 22 (2020-03-07 - 2020-03-07) | ||||
106 | Łaskovia Łask | 3 : 0 | Legionovia Legionowo | |
107 | AZS LSW Warszawa | 1 : 3 | AZS AWF Warszawa | |
108 | Chemik Olsztyn | 3 : 0 | Krótka Mysiadło | |
109 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 3 : 1 | Nike Węgrów | |
110 | Ósemka Siedlce | 3 : 2 | Sparta Warszawa |