Kolejka 1 (2020-09-23 - 2020-10-04) |
1 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
Mickiewicz Kluczbork |
2 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
Avia Świdnik |
3 |
Krispol Września |
3 : 2 |
BAS Białystok |
4 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
KPS Siedlce |
5 |
Lechia Tomaszów Maz. |
2 : 3 |
Norwid Częstochowa |
6 |
Gwardia Wrocław |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
7 |
Olimpia Sulęcin |
3 : 1 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
Kolejka 2 (2020-09-26 - 2020-09-26) |
8 |
Mickiewicz Kluczbork |
1 : 3 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
9 |
AZS AGH Kraków |
0 : 3 |
Olimpia Sulęcin |
10 |
Norwid Częstochowa |
1 : 3 |
Gwardia Wrocław |
11 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 3 |
KPS Siedlce |
12 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
13 |
Avia Świdnik |
3 : 1 |
Krispol Września |
14 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
MCKiS Jaworzno |
Kolejka 3 (2020-10-03 - 2020-10-03) |
15 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
16 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 2 |
Avia Świdnik |
17 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 2 |
BAS Białystok |
18 |
Gwardia Wrocław |
3 : 1 |
KPS Siedlce |
19 |
Olimpia Sulęcin |
0 : 3 |
Norwid Częstochowa |
20 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
1 : 3 |
AZS AGH Kraków |
21 |
Krispol Września |
0 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
Kolejka 4 (2020-10-10 - 2020-10-10) |
22 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
23 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
24 |
KPS Siedlce |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
25 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
Gwardia Wrocław |
26 |
Avia Świdnik |
3 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
27 |
Visła Bydgoszcz |
2 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
28 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 1 |
Krispol Września |
Kolejka 5 (2020-10-17 - 2020-10-17) |
29 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
Mickiewicz Kluczbork |
30 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
LUK Politechnika Lublin |
31 |
Lechia Tomaszów Maz. |
2 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
32 |
Gwardia Wrocław |
3 : 1 |
Avia Świdnik |
33 |
Olimpia Sulęcin |
3 : 0 |
BAS Białystok |
34 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
0 : 3 |
KPS Siedlce |
35 |
AZS AGH Kraków |
2 : 3 |
Norwid Częstochowa |
Kolejka 6 (2020-10-24 - 2020-10-24) |
36 |
Mickiewicz Kluczbork |
1 : 3 |
Norwid Częstochowa |
37 |
KPS Siedlce |
3 : 2 |
AZS AGH Kraków |
38 |
BAS Białystok |
1 : 3 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
39 |
Avia Świdnik |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
40 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 2 |
Gwardia Wrocław |
41 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
42 |
MCKiS Jaworzno |
3 : 1 |
Krispol Września |
Kolejka 7 (2020-10-31 - 2020-10-31) |
43 |
Krispol Września |
0 : 3 |
Mickiewicz Kluczbork |
44 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
45 |
Gwardia Wrocław |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
46 |
Olimpia Sulęcin |
1 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
47 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
3 : 0 |
Avia Świdnik |
48 |
AZS AGH Kraków |
2 : 3 |
BAS Białystok |
49 |
Norwid Częstochowa |
3 : 0 |
KPS Siedlce |
Kolejka 8 (2020-11-07 - 2020-11-07) |
50 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 0 |
KPS Siedlce |
51 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
Norwid Częstochowa |
52 |
Avia Świdnik |
3 : 0 |
AZS AGH Kraków |
53 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
54 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
55 |
MCKiS Jaworzno |
1 : 3 |
Lechia Tomaszów Maz. |
56 |
Krispol Września |
0 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
Kolejka 9 (2020-11-14 - 2020-11-14) |
57 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
Mickiewicz Kluczbork |
58 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 3 |
Krispol Września |
59 |
AZS AGH Kraków |
0 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
60 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
Avia Świdnik |
61 |
KPS Siedlce |
3 : 2 |
BAS Białystok |
62 |
Gwardia Wrocław |
3 : 0 |
MCKiS Jaworzno |
63 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
Kolejka 10 (2020-11-21 - 2020-11-21) |
64 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 2 |
BAS Białystok |
65 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
Norwid Częstochowa |
66 |
Avia Świdnik |
0 : 3 |
KPS Siedlce |
67 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
68 |
MCKiS Jaworzno |
2 : 3 |
Olimpia Sulęcin |
69 |
Krispol Września |
3 : 1 |
Gwardia Wrocław |
70 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
Kolejka 11 (2020-11-28 - 2020-11-28) |
71 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 3 |
Mickiewicz Kluczbork |
72 |
Gwardia Wrocław |
1 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
73 |
Olimpia Sulęcin |
0 : 3 |
Krispol Września |
74 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
3 : 2 |
MCKiS Jaworzno |
75 |
Norwid Częstochowa |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
76 |
KPS Siedlce |
2 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
77 |
Avia Świdnik |
3 : 0 |
BAS Białystok |
Kolejka 12 (2020-12-05 - 2020-12-05) |
78 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 1 |
Avia Świdnik |
79 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 1 |
BAS Białystok |
80 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
KPS Siedlce |
81 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
AZS AGH Kraków |
82 |
Krispol Września |
0 : 3 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
83 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
Olimpia Sulęcin |
84 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 2 |
Gwardia Wrocław |
Kolejka 13 (2020-12-12 - 2020-12-13) |
85 |
Gwardia Wrocław |
3 : 0 |
Mickiewicz Kluczbork |
86 |
Olimpia Sulęcin |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
87 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
1 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
88 |
AZS AGH Kraków |
3 : 0 |
Krispol Września |
89 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
90 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
91 |
Avia Świdnik |
2 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
Kolejka 14 (2020-12-19 - 2020-12-19) |
92 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 2 |
Visła Bydgoszcz |
93 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
Avia Świdnik |
94 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
KPS Siedlce |
95 |
Krispol Września |
2 : 3 |
Norwid Częstochowa |
96 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
97 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
2 : 3 |
Lechia Tomaszów Maz. |
98 |
Gwardia Wrocław |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
Kolejka 15 (2020-12-30 - 2020-12-30) |
99 |
Olimpia Sulęcin |
3 : 1 |
Mickiewicz Kluczbork |
100 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
0 : 3 |
Gwardia Wrocław |
101 |
AZS AGH Kraków |
3 : 2 |
Lechia Tomaszów Maz. |
102 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
Norwid Częstochowa |
103 |
KPS Siedlce |
3 : 1 |
Krispol Września |
104 |
BAS Białystok |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
105 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 2 |
LUK Politechnika Lublin |
Kolejka 16 (2021-01-06 - 2021-01-06) |
106 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 1 |
LUK Politechnika Lublin |
107 |
Avia Świdnik |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
108 |
BAS Białystok |
3 : 2 |
Krispol Września |
109 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
0 : 3 |
Olimpia Sulęcin |
110 |
KPS Siedlce |
0 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
111 |
Norwid Częstochowa |
3 : 2 |
Lechia Tomaszów Maz. |
112 |
AZS AGH Kraków |
3 : 1 |
Gwardia Wrocław |
Kolejka 17 (2021-01-09 - 2021-01-09) |
113 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
3 : 2 |
Mickiewicz Kluczbork |
114 |
Olimpia Sulęcin |
2 : 3 |
AZS AGH Kraków |
115 |
Gwardia Wrocław |
3 : 0 |
Norwid Częstochowa |
116 |
KPS Siedlce |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
117 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 1 |
BAS Białystok |
118 |
MCKiS Jaworzno |
1 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
119 |
Krispol Września |
1 : 3 |
Avia Świdnik |
Kolejka 18 (2021-01-14 - 2021-01-16) |
120 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
121 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
Krispol Września |
122 |
Avia Świdnik |
2 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
123 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
Lechia Tomaszów Maz. |
124 |
KPS Siedlce |
3 : 2 |
Gwardia Wrocław |
125 |
Norwid Częstochowa |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
126 |
AZS AGH Kraków |
0 : 3 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
Kolejka 19 (2021-01-23 - 2021-01-23) |
127 |
AZS AGH Kraków |
3 : 1 |
Mickiewicz Kluczbork |
128 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
1 : 3 |
Norwid Częstochowa |
129 |
Olimpia Sulęcin |
1 : 3 |
KPS Siedlce |
130 |
Gwardia Wrocław |
3 : 1 |
BAS Białystok |
131 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 0 |
Avia Świdnik |
132 |
BBTS Bielsko-Biała |
0 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
133 |
Krispol Września |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
Kolejka 20 (2021-01-30 - 2021-01-30) |
134 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
135 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
BBTS Bielsko-Biała |
136 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 2 |
Lechia Tomaszów Maz. |
137 |
Avia Świdnik |
3 : 1 |
Gwardia Wrocław |
138 |
BAS Białystok |
3 : 1 |
Olimpia Sulęcin |
139 |
KPS Siedlce |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
140 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
Kolejka 21 (2021-02-03 - 2021-02-03) |
141 |
Norwid Częstochowa |
3 : 2 |
Mickiewicz Kluczbork |
142 |
AZS AGH Kraków |
1 : 3 |
KPS Siedlce |
143 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
3 : 1 |
BAS Białystok |
144 |
Olimpia Sulęcin |
1 : 3 |
Avia Świdnik |
145 |
Gwardia Wrocław |
0 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
146 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 2 |
LUK Politechnika Lublin |
147 |
Krispol Września |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
Kolejka 22 (2021-02-06 - 2021-02-06) |
148 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 2 |
Krispol Września |
149 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
150 |
Gwardia Wrocław |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
151 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
152 |
Avia Świdnik |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
153 |
BAS Białystok |
1 : 3 |
AZS AGH Kraków |
154 |
KPS Siedlce |
3 : 2 |
Norwid Częstochowa |
Kolejka 23 (2021-02-18 - 2021-02-20) |
155 |
KPS Siedlce |
3 : 1 |
Mickiewicz Kluczbork |
156 |
Norwid Częstochowa |
1 : 3 |
BAS Białystok |
157 |
AZS AGH Kraków |
1 : 3 |
Avia Świdnik |
158 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
1 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
159 |
Olimpia Sulęcin |
1 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
160 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 0 |
MCKiS Jaworzno |
161 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
Krispol Września |
Kolejka 24 (2021-02-13 - 2021-03-20) |
162 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 2 |
BBTS Bielsko-Biała |
163 |
Krispol Września |
3 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
164 |
MCKiS Jaworzno |
0 : 3 |
Gwardia Wrocław |
165 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
166 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
167 |
Avia Świdnik |
1 : 3 |
Norwid Częstochowa |
168 |
BAS Białystok |
3 : 2 |
KPS Siedlce |
Kolejka 25 (2021-03-03 - 2021-03-03) |
169 |
BAS Białystok |
1 : 3 |
Mickiewicz Kluczbork |
170 |
Norwid Częstochowa |
2 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
171 |
KPS Siedlce |
1 : 3 |
Avia Świdnik |
172 |
AZS AGH Kraków |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
173 |
Olimpia Sulęcin |
1 : 3 |
MCKiS Jaworzno |
174 |
Gwardia Wrocław |
3 : 2 |
Krispol Września |
175 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
Kolejka 26 (2021-03-06 - 2021-03-06) |
176 |
Mickiewicz Kluczbork |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
177 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 2 |
Gwardia Wrocław |
178 |
Krispol Września |
1 : 3 |
Olimpia Sulęcin |
179 |
MCKiS Jaworzno |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
180 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
Norwid Częstochowa |
181 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
KPS Siedlce |
182 |
BAS Białystok |
1 : 3 |
Avia Świdnik |
Kolejka 27 (2021-03-13 - 2021-03-13) |
183 |
Avia Świdnik |
3 : 1 |
Mickiewicz Kluczbork |
184 |
BAS Białystok |
0 : 3 |
Visła Bydgoszcz |
185 |
KPS Siedlce |
1 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
186 |
AZS AGH Kraków |
3 : 1 |
MCKiS Jaworzno |
187 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
3 : 1 |
Krispol Września |
188 |
Olimpia Sulęcin |
0 : 3 |
BBTS Bielsko-Biała |
189 |
Gwardia Wrocław |
3 : 2 |
Lechia Tomaszów Maz. |
Kolejka 28 (2021-03-20 - 2021-03-20) |
190 |
Mickiewicz Kluczbork |
1 : 3 |
Gwardia Wrocław |
191 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 0 |
Olimpia Sulęcin |
192 |
BBTS Bielsko-Biała |
3 : 0 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
193 |
Krispol Września |
3 : 1 |
AZS AGH Kraków |
194 |
MCKiS Jaworzno |
1 : 3 |
Norwid Częstochowa |
195 |
LUK Politechnika Lublin |
3 : 0 |
BAS Białystok |
196 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
Avia Świdnik |
Kolejka 29 (2021-03-27 - 2021-03-27) |
197 |
Visła Bydgoszcz |
3 : 0 |
Mickiewicz Kluczbork |
198 |
Avia Świdnik |
0 : 3 |
LUK Politechnika Lublin |
199 |
KPS Siedlce |
3 : 2 |
MCKiS Jaworzno |
200 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
Krispol Września |
201 |
AZS AGH Kraków |
3 : 1 |
BBTS Bielsko-Biała |
202 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 1 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
203 |
Olimpia Sulęcin |
2 : 3 |
Gwardia Wrocław |
Kolejka 30 (2021-03-27 - 2021-03-27) |
204 |
Olimpia Sulęcin |
3 : 1 |
Mickiewicz Kluczbork |
205 |
Gwardia Wrocław |
3 : 2 |
ZAKSA Strzelce Opolskie |
206 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 0 |
AZS AGH Kraków |
207 |
Norwid Częstochowa |
3 : 1 |
BBTS Bielsko-Biała |
208 |
Krispol Września |
2 : 3 |
KPS Siedlce |
209 |
MCKiS Jaworzno |
3 : 0 |
BAS Białystok |
210 |
LUK Politechnika Lublin |
: |
Visła Bydgoszcz |