reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
I LIGA MĘŻCZYZN II MĘŻCZYZN
IV MĘŻCZYZN - B V MĘŻCZYZN - B
III MĘŻCZYZN - LUBELSKA IV MĘŻCZYZN - LUBELSKA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Victoria Repro Płock 11 20 85:25
2 Mlexer Elbląg 11 17 80:30
3 SKS 40 Warszawa 11 17 76:34
4 BS-Mazovia Mińsk Maz. 11 16 72:38
5 Fructoplant Gąbin 11 15 72:38
6 Spójnia II Warszawa 11 12 60:50
7 GKTS Wiązowna 11 10 42:68
8 GLKS Nadarzyn 11 9 44:66
9 IKRTS Józefów 11 7 44:66
10 Morliny III Ostróda 11 7 38:72
11 UWM Englisch Perfect Olsztyn 11 1 26:84
12 Warmia Lidzbark Warmiński 11 1 21:89
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-10-02 - 2016-10-22)
1 GLKS Nadarzyn 7 : 3 Warmia Lidzbark Warmiński
2 SKS 40 Warszawa 2 : 8 Victoria Repro Płock
3 Fructoplant Gąbin 3 : 7 BS-Mazovia Mińsk Maz.
4 IKRTS Józefów 4 : 6 GKTS Wiązowna
5 Mlexer Elbląg 8 : 2 UWM Englisch Perfect Olsztyn
6 Morliny III Ostróda 3 : 7 Spójnia II Warszawa
Kolejka 2 (2016-10-16 - 2016-10-16)
7 Warmia Lidzbark Warmiński 0 : 10 SKS 40 Warszawa
8 Victoria Repro Płock 6 : 4 Fructoplant Gąbin
9 BS-Mazovia Mińsk Maz. 8 : 2 IKRTS Józefów
10 GKTS Wiązowna 1 : 9 Mlexer Elbląg
11 UWM Englisch Perfect Olsztyn 0 : 10 Morliny III Ostróda
12 Spójnia II Warszawa 5 : 5 GLKS Nadarzyn
Kolejka 3 (2016-10-23 - 2016-10-23)
13 Fructoplant Gąbin 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
14 IKRTS Józefów 1 : 9 Victoria Repro Płock
15 Mlexer Elbląg 10 : 0 BS-Mazovia Mińsk Maz.
16 Morliny III Ostróda 5 : 5 GKTS Wiązowna
17 Spójnia II Warszawa 9 : 1 UWM Englisch Perfect Olsztyn
18 SKS 40 Warszawa 10 : 0 GLKS Nadarzyn
Kolejka 4 (2016-11-06 - 2016-11-06)
19 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 IKRTS Józefów
20 Victoria Repro Płock 5 : 5 Mlexer Elbląg
21 BS-Mazovia Mińsk Maz. 10 : 0 Morliny III Ostróda
22 GKTS Wiązowna 6 : 4 Spójnia II Warszawa
23 GLKS Nadarzyn 7 : 3 UWM Englisch Perfect Olsztyn
24 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Fructoplant Gąbin
Kolejka 5 (2016-11-13 - 2016-11-13)
25 Mlexer Elbląg 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
26 Morliny III Ostróda 0 : 10 Victoria Repro Płock
27 Spójnia II Warszawa 5 : 5 BS-Mazovia Mińsk Maz.
28 UWM Englisch Perfect Olsztyn 4 : 6 GKTS Wiązowna
29 IKRTS Józefów 3 : 7 SKS 40 Warszawa
30 Fructoplant Gąbin 9 : 1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 6 (2016-11-27 - 2016-11-27)
31 Warmia Lidzbark Warmiński 2 : 8 Morliny III Ostróda
32 Victoria Repro Płock 8 : 2 Spójnia II Warszawa
33 BS-Mazovia Mińsk Maz. 7 : 3 UWM Englisch Perfect Olsztyn
34 GLKS Nadarzyn 7 : 3 GKTS Wiązowna
35 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Mlexer Elbląg
36 Fructoplant Gąbin 7 : 3 IKRTS Józefów
Kolejka 7 (2016-12-11 - 2016-12-11)
37 Spójnia II Warszawa 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
38 UWM Englisch Perfect Olsztyn 3 : 7 Victoria Repro Płock
39 GKTS Wiązowna 2 : 8 BS-Mazovia Mińsk Maz.
40 Morliny III Ostróda 2 : 8 SKS 40 Warszawa
41 Mlexer Elbląg 3 : 7 Fructoplant Gąbin
42 IKRTS Józefów 5 : 5 GLKS Nadarzyn
Kolejka 8 (2016-12-18 - 2016-12-18)
43 Warmia Lidzbark Warmiński 5 : 5 UWM Englisch Perfect Olsztyn
44 Victoria Repro Płock 9 : 1 GKTS Wiązowna
45 GLKS Nadarzyn 2 : 8 BS-Mazovia Mińsk Maz.
46 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Spójnia II Warszawa
47 Fructoplant Gąbin 9 : 1 Morliny III Ostróda
48 IKRTS Józefów 2 : 8 Mlexer Elbląg
Kolejka 9 (2017-01-15 - 2017-01-15)
49 BS-Mazovia Mińsk Maz. 5 : 5 Victoria Repro Płock
50 GKTS Wiązowna 7 : 3 Warmia Lidzbark Warmiński
51 UWM Englisch Perfect Olsztyn 2 : 8 SKS 40 Warszawa
52 Spójnia II Warszawa 5 : 5 Fructoplant Gąbin
53 Morliny III Ostróda 3 : 7 IKRTS Józefów
54 Mlexer Elbląg 5 : 5 GLKS Nadarzyn
Kolejka 10 (2017-01-22 - 2017-01-22)
55 Warmia Lidzbark Warmiński 0 : 10 BS-Mazovia Mińsk Maz.
56 GLKS Nadarzyn 1 : 9 Victoria Repro Płock
57 SKS 40 Warszawa 10 : 0 GKTS Wiązowna
58 Fructoplant Gąbin 9 : 1 UWM Englisch Perfect Olsztyn
59 IKRTS Józefów 3 : 7 Spójnia II Warszawa
60 Mlexer Elbląg 10 : 0 Morliny III Ostróda
Kolejka 11 (2017-02-05 - 2017-02-05)
61 Victoria Repro Płock 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
62 BS-Mazovia Mińsk Maz. 4 : 6 SKS 40 Warszawa
63 GKTS Wiązowna 5 : 5 Fructoplant Gąbin
64 UWM Englisch Perfect Olsztyn 2 : 8 IKRTS Józefów
65 Spójnia II Warszawa 2 : 8 Mlexer Elbląg
66 Morliny III Ostróda 6 : 4 GLKS Nadarzyn
reklama

Najnowszy numer 40/2020 w sprzedaży od 2020-09-30.

Sonda

Czy popierasz zakaz trzymania psów na łańcuchu?


Zobacz komentarze (0)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.