Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Energa II Kozienice | 11 | 20 | 88:44 |
2 | Pogoń III Siedlce | 11 | 20 | 89:47 |
3 | LUKS Kowala | 11 | 16 | 82:60 |
4 | Broń II Radom | 11 | 14 | 77:60 |
5 | Naprzód Skórzec | 11 | 12 | 76:65 |
6 | ULKS Kazanów II | 11 | 12 | 65:66 |
7 | Budowlani Góra Kalwaria | 11 | 11 | 72:64 |
8 | GLKS II Nadarzyn | 11 | 10 | 69:67 |
9 | Ikar Żeliszew | 11 | 8 | 61:76 |
10 | IMOLA Warszawa | 11 | 5 | 50:81 |
11 | Sokół II Brwinów | 11 | 3 | 50:84 |
12 | Hals-Wadwicz Warszawa | 11 | 1 | 28:93 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2016-10-02 - 2016-10-16) | ||||
1 | GLKS II Nadarzyn | 8 : 5 | Ikar Żeliszew | |
2 | LUKS Kowala | 7 : 7 | Naprzód Skórzec | |
3 | Budowlani Góra Kalwaria | 9 : 1 | Hals-Wadwicz Warszawa | |
4 | Pogoń III Siedlce | 8 : 6 | Sokół II Brwinów | |
5 | Energa II Kozienice | 8 : 2 | ULKS Kazanów II | |
6 | Sokół II Brwinów | 0 : 10 | Energa II Kozienice | |
Kolejka 2 (2016-10-16 - 2016-10-23) | ||||
7 | Hals-Wadwicz Warszawa | 6 : 8 | IMOLA Warszawa | |
8 | Naprzód Skórzec | 6 : 8 | Budowlani Góra Kalwaria | |
9 | Ikar Żeliszew | 0 : 10 | LUKS Kowala | |
10 | Broń II Radom | 5 : 8 | GLKS II Nadarzyn | |
11 | LUKS Kowala | 7 : 7 | Broń II Radom | |
12 | Budowlani Góra Kalwaria | 6 : 8 | Ikar Żeliszew | |
Kolejka 3 (2016-10-23 - 2016-11-06) | ||||
13 | IMOLA Warszawa | 5 : 8 | Naprzód Skórzec | |
14 | Pogoń III Siedlce | 10 : 0 | Hals-Wadwicz Warszawa | |
15 | ULKS Kazanów II | 8 : 5 | Sokół II Brwinów | |
16 | Hals-Wadwicz Warszawa | 2 : 8 | Energa II Kozienice | |
17 | Naprzód Skórzec | 6 : 8 | Pogoń III Siedlce | |
18 | Ikar Żeliszew | 8 : 5 | IMOLA Warszawa | |
Kolejka 4 (2016-11-06 - 2016-11-13) | ||||
19 | Broń II Radom | 7 : 7 | Budowlani Góra Kalwaria | |
20 | GLKS II Nadarzyn | 6 : 8 | LUKS Kowala | |
21 | Budowlani Góra Kalwaria | 5 : 8 | GLKS II Nadarzyn | |
22 | IMOLA Warszawa | 2 : 8 | Broń II Radom | |
23 | Pogoń III Siedlce | 8 : 5 | Ikar Żeliszew | |
24 | Energa II Kozienice | 8 : 4 | Naprzód Skórzec | |
Kolejka 5 (2016-11-13 - 2016-11-27) | ||||
25 | ULKS Kazanów II | 9 : 1 | Hals-Wadwicz Warszawa | |
26 | Hals-Wadwicz Warszawa | 7 : 7 | Sokół II Brwinów | |
27 | Naprzód Skórzec | 6 : 8 | ULKS Kazanów II | |
28 | Ikar Żeliszew | 5 : 8 | Energa II Kozienice | |
29 | Broń II Radom | 7 : 7 | Pogoń III Siedlce | |
30 | GLKS II Nadarzyn | 3 : 8 | IMOLA Warszawa | |
Kolejka 6 (2016-11-27 - 2016-11-27) | ||||
31 | LUKS Kowala | 8 : 5 | Budowlani Góra Kalwaria | |
32 | IMOLA Warszawa | 7 : 7 | LUKS Kowala | |
33 | Pogoń III Siedlce | 8 : 5 | GLKS II Nadarzyn | |
34 | Energa II Kozienice | 8 : 4 | Broń II Radom | |
35 | ULKS Kazanów II | 8 : 6 | Ikar Żeliszew | |
36 | Sokół II Brwinów | 2 : 8 | Naprzód Skórzec | |
Kolejka 7 (2016-12-04 - 2016-12-18) | ||||
37 | Ikar Żeliszew | 8 : 4 | Sokół II Brwinów | |
38 | Broń II Radom | 8 : 6 | ULKS Kazanów II | |
39 | GLKS II Nadarzyn | 3 : 8 | Energa II Kozienice | |
40 | LUKS Kowala | 7 : 7 | Pogoń III Siedlce | |
41 | Budowlani Góra Kalwaria | 9 : 1 | IMOLA Warszawa | |
42 | Pogoń III Siedlce | 9 : 1 | Budowlani Góra Kalwaria | |
Kolejka 8 (2016-12-13 - 2017-01-08) | ||||
43 | Energa II Kozienice | 8 : 4 | LUKS Kowala | |
44 | ULKS Kazanów II | 8 : 5 | GLKS II Nadarzyn | |
45 | Sokół II Brwinów | 2 : 8 | Broń II Radom | |
46 | Hals-Wadwicz Warszawa | 2 : 8 | Naprzód Skórzec | |
47 | Ikar Żeliszew | 8 : 3 | Hals-Wadwicz Warszawa | |
48 | GLKS II Nadarzyn | 8 : 4 | Sokół II Brwinów | |
Kolejka 9 (2017-01-08 - 2017-01-15) | ||||
49 | LUKS Kowala | 8 : 4 | ULKS Kazanów II | |
50 | Budowlani Góra Kalwaria | 6 : 8 | Energa II Kozienice | |
51 | IMOLA Warszawa | 2 : 8 | Pogoń III Siedlce | |
52 | Energa II Kozienice | 8 : 6 | IMOLA Warszawa | |
53 | ULKS Kazanów II | 2 : 8 | Budowlani Góra Kalwaria | |
54 | Sokół II Brwinów | 6 : 8 | LUKS Kowala | |
Kolejka 10 (2017-01-15 - 2017-01-22) | ||||
55 | Hals-Wadwicz Warszawa | 3 : 8 | Broń II Radom | |
56 | Naprzód Skórzec | 8 : 5 | Ikar Żeliszew | |
57 | Broń II Radom | 7 : 7 | Naprzód Skórzec | |
58 | GLKS II Nadarzyn | 10 : 0 | Hals-Wadwicz Warszawa | |
59 | Budowlani Góra Kalwaria | 8 : 6 | Sokół II Brwinów | |
60 | IMOLA Warszawa | 3 : 8 | ULKS Kazanów II | |
Kolejka 11 (2017-01-22 - 2017-02-05) | ||||
61 | Pogoń III Siedlce | 8 : 6 | Energa II Kozienice | |
62 | ULKS Kazanów II | 2 : 8 | Pogoń III Siedlce | |
63 | Sokół II Brwinów | 8 : 3 | IMOLA Warszawa | |
64 | Hals-Wadwicz Warszawa | 3 : 8 | LUKS Kowala | |
65 | Naprzód Skórzec | 8 : 5 | GLKS II Nadarzyn | |
66 | Ikar Żeliszew | 3 : 8 | Broń II Radom |