Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Topspin Konstancin Jeziorna | 9 | 16 | 67:27 |
2 | Energia Kozienice | 9 | 16 | 68:29 |
3 | VIS Wiskitki II | 9 | 13 | 60:40 |
4 | ULKS Kazanów II | 9 | 13 | 59:43 |
5 | STS Szydłowiec II | 9 | 10 | 50:41 |
6 | Sokół III Brwinów | 9 | 10 | 53:56 |
7 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | 9 | 5 | 43:62 |
8 | Promnik Łaskarzew | 9 | 3 | 37:69 |
9 | Hals Wadwicz Warszawa | 9 | 2 | 28:70 |
10 | Sokół II Serock | 8 | 2 | 34:62 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2013-10-06 - 2013-10-08) | ||||
1 | Promnik Łaskarzew | 4 : 8 | Energia Kozienice | |
2 | ULKS Kazanów II | 8 : 4 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | |
3 | Sokół III Brwinów | 3 : 8 | VIS Wiskitki II | |
4 | STS Szydłowiec II | 8 : 0 | Sokół II Serock | |
5 | Topspin Konstancin Jeziorna | 8 : 1 | Hals Wadwicz Warszawa | |
Kolejka 2 (2013-10-13 - 2013-10-13) | ||||
6 | Hals Wadwicz Warszawa | 7 : 7 | Promnik Łaskarzew | |
7 | Energia Kozienice | 8 : 1 | ULKS Kazanów II | |
8 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | 3 : 8 | STS Szydłowiec II | |
9 | Sokół II Serock | 6 : 8 | Sokół III Brwinów | |
10 | VIS Wiskitki II | 4 : 8 | Topspin Konstancin Jeziorna | |
Kolejka 3 (2013-10-20 - 2013-10-20) | ||||
11 | ULKS Kazanów II | 8 : 3 | Hals Wadwicz Warszawa | |
12 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | 4 : 8 | VIS Wiskitki II | |
13 | STS Szydłowiec II | 2 : 8 | Sokół III Brwinów | |
14 | Promnik Łaskarzew | 8 : 6 | Sokół II Serock | |
15 | Topspin Konstancin Jeziorna | 3 : 8 | Energia Kozienice | |
Kolejka 4 (2013-11-17 - 2013-11-17) | ||||
16 | Hals Wadwicz Warszawa | 1 : 8 | STS Szydłowiec II | |
17 | Energia Kozienice | 4 : 8 | VIS Wiskitki II | |
18 | Sokół II Serock | 7 : 7 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | |
19 | Sokół III Brwinów | 8 : 2 | Promnik Łaskarzew | |
20 | ULKS Kazanów II | 3 : 8 | Topspin Konstancin Jeziorna | |
Kolejka 5 (2013-11-24 - 2013-11-24) | ||||
21 | VIS Wiskitki II | 8 : 2 | Hals Wadwicz Warszawa | |
22 | STS Szydłowiec II | 2 : 8 | Energia Kozienice | |
23 | Promnik Łaskarzew | 5 : 8 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | |
24 | Sokół II Serock | 4 : 8 | ULKS Kazanów II | |
25 | Topspin Konstancin Jeziorna | 8 : 1 | Sokół III Brwinów | |
Kolejka 6 (2013-12-01 - 2013-12-01) | ||||
26 | Hals Wadwicz Warszawa | 7 : 7 | Sokół II Serock | |
27 | Sokół III Brwinów | 3 : 8 | Energia Kozienice | |
28 | ULKS Kazanów II | 7 : 7 | VIS Wiskitki II | |
29 | Promnik Łaskarzew | 4 : 8 | STS Szydłowiec II | |
30 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | 1 : 8 | Topspin Konstancin Jeziorna | |
Kolejka 7 (2013-12-08 - 2013-12-08) | ||||
31 | Hals Wadwicz Warszawa | 2 : 8 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | |
32 | Energia Kozienice | 8 : 1 | Sokół III Brwinów | |
33 | VIS Wiskitki II | 8 : 1 | Promnik Łaskarzew | |
34 | ULKS Kazanów II | 8 : 5 | Sokół III Brwinów | |
35 | Topspin Konstancin Jeziorna | 8 : 6 | STS Szydłowiec II | |
Kolejka 8 (2014-01-05 - 2014-01-05) | ||||
36 | Sokół III Brwinów | 8 : 2 | Hals Wadwicz Warszawa | |
37 | Energia Kozienice | 8 : 4 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | |
38 | STS Szydłowiec II | 8 : 1 | VIS Wiskitki II | |
39 | Promnik Łaskarzew | 4 : 8 | ULKS Kazanów II | |
40 | Sokół II Serock | 1 : 8 | Topspin Konstancin Jeziorna | |
Kolejka 9 (2014-01-12 - 2014-01-12) | ||||
41 | Hals Wadwicz Warszawa | 3 : 8 | Energia Kozienice | |
42 | Jedynka Nowy Dwór Maz. | 4 : 8 | Sokół III Brwinów | |
43 | VIS Wiskitki II | 8 : 3 | Sokół II Serock | |
44 | STS Szydłowiec II | 0 : 8 | ULKS Kazanów II | |
45 | Topspin Konstancin Jeziorna | 8 : 2 | Promnik Łaskarzew |