Przepraszam, czy w Starostwie biją?

Garwolin

Justyna Janusz 2011-02-02 10:02:12 liczba odsłon: 8774
Od lewej: J. Piesio: Byłem trzeźwy. Nikogo nie kopnąłem. – G. Woźniak mówi, że J. Piesio kopnął go w prawe kolano, które pół roku temu było operowane

Od lewej: J. Piesio: Byłem trzeźwy. Nikogo nie kopnąłem. – G. Woźniak mówi, że J. Piesio kopnął go w prawe kolano, które pół roku temu było operowane

„Wykończę cię”, „załatwię”, „wypier,…” – takie słowa miał usłyszeć Grzegorz Woźniak, obecnie radny powiatu, a trakcie poprzedniej kadencji starosta garwoliński od sekretarza powiatu (z tej i poprzedniej kadencji) Jerzego Piesio. Podobno sekretarz wypowiadając je nie był trzeźwy. Ten wszystkiemu zaprzecza.

Sprawa trafiła na policję. – Prowadzimy postępowanie w kierunku spowodowania uszczerbku na zdrowiu – potwierdza Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy garwolińskiej policji. – W tej chwili wykonywane są odpowiednie czynności.
Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia br. podczas noworocznej imprezy w dworku w Miętnem. Jej organizatorem, jak co roku, było Starostwo Powiatowe. Do Miętnego zjechali posłowie, radni, wójtowie, burmistrzowie,  przedsiębiorcy i osoby ważne w życiu powiatu. Po oficjalnych przemówieniach i życzeniach przeszedł czas na towarzyskie spotkanie. Nie ukrywajmy – alkohol był. Zresztą jak co roku. Do tej pory jakoś negatywnych konsekwencji to nie powodowało…

Zostało Ci do przeczytania 79% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 6/2011:

Komentarze (32)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.