Rugbyści znów wygrali

Artykuł drugiej potrzeby

Mirosław Buczek 2012-09-15 15:16:51 liczba odsłon: 5291

W Siedlcach zakończył się mecz ekstraligi rugby: Pogoń Aventa Siedlce - Orkan Sochaczew.

W 80 + 2 min  Marek  Mirosz przyłożył,  Lorentowicz podwyższył i Pogoń wygrała 23 : 10.
W 78 min za Dawida Plichtę wszedł Przemysław Jeznach.
W 74 min Adam Kakareko wszedł za Mateusza Pawłowskiego, a marcin Krześniak zmienił Pisarka.
W 71 min Wojciech Krześniak zmienił Łukasza Śnielaka.
W 66 min za Łukasza Gadomskiego wszedł Piotr Bryszewski, a Przemysława Kamińskiego zmienił Piotr Wylot.

Ostatnie minuty spotkania. Goście niezwykle twardo walczą o poprawę wyniku. Rezultat ciągle jest sprawą otwartą.
W 64 min Jakub Kryszczuk zmienił Łukasza Powałkę.

W 62 min 3 punkty z karnego zdobył Dawid Lorentowicz, a 4 minuty później kolejne 3 pkt dla Pogoni uzyskał Mateusz Lament.. Siedlczanie prowadzą 16 : 10.

W 46 min przyłożył Marcin Stenceli, a Pietrzyk podwyższyli, doprowadzając do remisu 10 : 10.
W 41 min Nika Potaraia zmienił Pawła Krssuskiego, George Chincharauli Roberta Pawelca, a Aleksandr Manjawidze Pawła Plichtę.

Zakończyła się pierwsza połowa meczu. Pogoń wygrywa 10 : 3.
W 40 min 3 punkty z rzutu karnego zdobył Gasik, podwyższając prowadzenie Pogoni na 10 : 3..
Po 32 minutach nadal prowadzą gospodarze 7 : 3. Mecz ma wyrównany przebieg z lekką przewagą siedlczan. Obie drużyny grają twardo na dobrym ligowym poziomie. O końcowym rezultacie prawdopodobnie zadecyduje przygotowanie fizyczne.
W 30 min Dawid Lorentowicz wszedł za Bartosza Stelęgowskiego.

Po 13 minutach gospodarze wygrywają 7 : 3.
 Pierwsze punkty w tym meczu zdobyli w 9 min, po karnym,Konrada Pietrzyka,  goście, ale w 13 min przyłożyłPaweł Piwnicki (5 pkt), a skutecznie podwyższył Tomasz Gasik (2 pkt).

Siedlczanie rozpoczęli w składzie: Krasuski, Chróściel, Mróz, Jasiński, Powałka, Panasiuk, Kargol, Mirosz (kapitan), Stelęgowski, Gasik, Plichta, Pawelec, Piwnicki, Lament, Nasiłowski. (m)