Dla Pań

Łuków

Piotr Giczela 2014-03-07 09:59:46 liczba odsłon: 2324
Łukowska pocztówka z okazji Dnia Kobiet. Fot. TFM

Łukowska pocztówka z okazji Dnia Kobiet. Fot. TFM

Łukowski społecznik, Andrzej Zdrojewski, wraz z Towarzystwem Fruwającej Muchy i Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Łukowie zapraszają wszystkie panie na kawę i wspomnieniową wystawę fotograficzną zatytułowaną „Łukowianki z dawnych lat”. Spotkanie będzie zorganizowane w sobotę 8 marca w dwóch kawiarniach - „Cofee Hause” oraz „Grand Cafe”.

W spotkaniu mogą wziąć udział nie tylko łukowianki, ale również panie z okolic Łukowa. Żeby wszyscy sie pomieścili, pan Andrzej zaprpsił do współorganizacji imprezy właścicieli obu wspomnianych lokali. Chyba po raz pierwszy w historii miasta podjęto się organizacji jednej imprezy w dwóch miejscach w tym samym czasie.

Kawiarnia „Cofee House” mieści się przy ul. Wyszyńskiego 28, a „Grand Cafe” przy ul. Spółdzielczej 5d. W obu świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet rozpocznie sie o godz. 12. Wówczas też zostaną otwarte wystawy fotograficzne.

Jak nas poinformował A. Zdrojewski, fotografie zaprezentowane na wystawie pochodzą z jego prywatnych zbiorów, które gromadził przez wiele lat. – Co ciekawe, zdjęcia naszych łukowianek, które zostaną zaprezentowane na wystawach, udało mi się mocno wzbogacić w ciągu zaledwie kilku ostatnich tygodni, gdy już wiedziałem, że będzie możliwość ich pokazania społeczeństwu miasta – mówi A. Zdrojewski z Towarzystwa Fruwającej Muchy. (pgl)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.