Tragedia na łące w Strzale

Siedlce

Artur Michalak 2014-03-22 17:26:52 liczba odsłon: 16048

Tragedia na łące w Strzale. Fot. A. Michalak

Wczoraj we wsi Strzała paliły się łąki, bo ktoś bezmyślnie podpalił na nich trawy. Dziś na spacerze zobaczyłem tragiczny i wstrząsający widok.

Na pogorzelisku leżał lis. Miał nadpalone futro i gdy go rano znalazłem, jeszcze żył. Wynika z tego, że ciężko poparzony w pożarze męczył sie kilkanaście godzin.

Chciałbym tę sprawę nagłośnić, żeby uzmysłowić tym, którzy wypalają łąki, tragedię, której sa autorami. Chciałbym, aby człowiek, który podpalił łąkę, obejrzał zdjęcia, które zrobiłem.

Artur Michalak

Komentarze (27)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.