Karol Prus-Strowski na trzecim miejscu

Paweł Świerczewski 2014-03-26 09:39:16 liczba odsłon: 2006
Źródło: sxc.hu

Zawodnik MKS Pogoń Siedlce - Karol Prus-Strowski świetnie zaprezentował się podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Siedlczanin stanął na najniższym stopniu podium.

Zawody rozegrano 23 marca w Warszawie. W pojedynku o trzecie miejsce Karol miał się zmierzyć z innym reprezentantem siedleckiej Pogoni - Michałem Krzyżanowskim. Do bratobójczej walki jednak nie doszło, gdyż Michał skreczował. Na podium uplasował się więc Prus-Strowski. Wcześniej obaj zwyciężyli w trzech pojedynkach i ponieśli porażkę w półfinałach.

Pozostałym zawodnikom Pogoni poszło trochę gorzej. Hubert Byszewski został sklasyfikowany na miejscach 9-12, natomiast Jakub Folwarski i Kamil Kurowski na pozycjach 13-16. Michał Grzybowski zakończył rywalizację na lokatach 25-32.

Wśród Pań, najlepiej z Pogonistek zaprezentowała się Beata Kogut, która została uplasowana na miejscach 13-16. (P.Ś.)