Od urzędnika do urzędnika

Sokołów Podlaski

Justyna Pycka 2014-04-07 06:44:15 liczba odsłon: 2591
fot. Janusz Mazurek

fot. Janusz Mazurek

– Od lat podróżuję drogą pomiędzy Sokołowem Podlaskim a Brodaczami. Zawsze, kiedy tamtędy przejeżdżam, mam ochotę zamknąć oczy. Nie chcę widzieć piętrzących się tam śmieci – mówi Józef Kalicki. Kilka lat temu pan Józef w końcu nie wytrzymał. Postanowił zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Zgłoszenia składał kilkakrotnie. Minęły trzy lata. Las wciąż straszy swoim wyglądem.

Józef Kalicki odwiedził najpierw Starostwo Powiatowe. Ponieważ śmieci leżą blisko drogi powiatowej, zwrócił się do Wydziału Dróg Publicznych. Został odesłany do Wydziału Infrastruktury, Środowiska i Budownictwa.

– W każdym z tych wydziałów zostałem potraktowany grzecznie, ale moją sprawą nikt nie chciał się zająć. W trzecim z kolei wydziale usłyszałem, że zgodnie z Ustawą o utrzymaniu porządku w gminach, za sytuację odpowiada Urząd Gminy w Bielanach – mówi. [...]

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS” nr 13.

Justyna Pycka

Zostało Ci do przeczytania 84% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 13/2014:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.