W najbliższy poniedziałek, 7 kwietnia o godz. 9.00, w hali przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbędzie się Finał Regionalny 59. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego.
W najbliższy poniedziałek, 7 kwietnia o godz. 9.00, w hali przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbędzie się Finał Regionalny 59. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego.
W piątek w siedzibie "Tygodnika Siedleckiego" rozlosowano drabinki turniejowe. Oto wyniki losowania:
DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 2003 I MŁODSZE
1. J. Kałasa
16. K. Stal
9. S. Końka
8. K. Błońska
5. G. Gimienniczuk
12. M. Wrzosek
13. K. Litwiniuk
4. A. Puścion
3. M. Gaworek
14. P. Szycko
11. J. Korgul
6. M. Krydowska
7. G. Kociubińska
10. W. Ostasz
15. K. Wrzesień
2. K. Jałocha
DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKÓW 2001-2002
1. O. Kępka
16. K. Dudek
9. A. Królak
8. Z. Solarska
5. N. Krasuska
12. K. Modrzewska
13. J. Mazurczak
4. M. Skwierczyńska
3. P. Szostak
14. K. Bielańska
11. M. Prokopiak
6. M. Niedziółka
7. W. Czarnocka
10. K. Troć
15. W. Wadas
2. K. Wiśniewska
DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKÓW 1998-2000
1. A. Skorupka
16. P. Jaszczuk
9. J. Paluch
8. N. Gałązka
5. A. Góral
12. I. Kielczan
13. E. Wojtal
4. A. Pastor
3. M. Kępka
14. K. Jackiewicz
11. O. Kożuchowska
6. J. Wyrzykowska
7. J. Janowska
10. J. Brochocka
15. K. Góral
2. M. Kiliszek
CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2003 I MŁODSI
1. M. Czerniec
16. K. Andrzejczuk
9. P. Babik
8. P. Przystupa
5. J. Andrzejczuk
12. D. Halecki
13. M. Leszczyński
4. M. Więcłaś
3. M. Jalowski
14. M. Konasiuk
11. Sz. Rudzki
6. M. Tomczak
7. B. Wocial
10. D. Sześciórka
15. A. Michalak
2. M. Wiśniewski
CHŁOPCY Z ROCZNIKÓW 2001-2002
1. W. Leszczyński
16. S. Demianiuk
9. M. Gębicki
8. J. Andrzejewski
5. M. Wrzosek
12. M. Dawidek
13. M. Grzegorczuk
4. M. Nowak
3. J. Jalowski
14. P. Gręziak
11. K. Dudek
6. J. Ułasiuk
7. I. Andrunik
10. P. Babik
15. B. Lech
2. J. Kurowski
CHŁOPCY Z ROCZNIKÓW 1998-2000
1. M. Paczuski
16. M. Strąk
9. M. Nowek
8. K. Hryciuk
5. K. Dmowski
12. A. Lubański
13. S. Znamierowski
4. D. Kobyliński
3. P. Celiński
14. P. Dudziński
11. B. Beczek
6. M. Paczóski
7. A. Paciorek
10. Ł. Korczak
15. R. Dzbański
2. S. Kałabun (m)
najstarsze
najnowsze
popularne