Pchli Targ dla mam

Łuków

Paweł Świerczewski 2014-08-26 10:14:37 liczba odsłon: 3429

30 sierpnia w Łukowie zorganizowany zostanie Pchli Targ, podczas którego mamy będą mogły za darmo wymieniać się ubrankami, książkami czy zabawkami dla swych pociech.

W dniach 25-31 sierpnia Fundacja Aktywności Lokalnej z woj. wielkopolskiego organizuje II Ogólnopolski Tydzień Work-Life-Balance. Jest to akcja w ramach projektu "Mam dziecko - pracuję". Jej ideą jest propagowanie godzenia życia zawodowego z osobistym. W Łukowie, w ramach obchodów akcji - Fundacja Wspólny Los, organizuje Pchli Targ pod hasłem: "Daj mi co masz. Dam co mam". Jest skierowany do mam z regionu, które mają dzieci do 6 roku życia. 

Każda z mam, która zechce wziąć udział w imprezie, jest zobowiązana do przyniesienia ze sobą np. dziecięcych ubranek, czy zabawek w celu bezpłatnej, wzajemnej wymiany. Poza targiem, zaplanowano także inne atrakcje. Zorganizowany zostanie panel dyskusyjny na temat godzenia roli mamy z życiem zawodowym.Dzieci zaś bedą mogły uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez animatora. Wydarzenie odbywać się bedzie przy ulicy Warszawskiej 24. Początek o godzinie 12.

Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić do 28 sierpnia na adres mailowy fundacja.wspolnylos@gmail.com.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.