2014-09-28 15:08:03 liczba odsłon: 3774

Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki.

POGOŃ  -  DOLCAN  0  :  1 (0 : 1)

BRAMKI: Piesio 21.

Bramka padła z rzutu karnego, podyktowanego po tym, jak piłka trafiła w rękę Cezarego Demianiuka.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

KONIEC MECZU

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

88 min - Neumann zmienia Mazka

87 min - żółtą kartkę otrzymuje Ogrodnik

85 min -  seria rzutów rożnych dla Pogoni, efensywa gości nie traci czujności

84 min - świetnie broni Kozaczyński

83 min - z daleka strzela Dziubiński, piłka przelatuje 2 metry nad poprzeczką

81 min - Kaszubowski zmienia Krawczyka

80 min - Demianiuk centruje, piłka odbija się od poprzeczki

77 min - Krawczyk centruje w boczną siatkę

72 min - Łuszkiewicz centruje z rzutu rożnego, pikę wybijają obrońcy

71 min - Sierpina wchodzi za Świerblewskiego

68 min - Leszczyński broni groźny strzał Krawczyka po indywidualnej akcji

66 min - Ogrodnik zmienia Tarachulskiego, a Wiśniewski wchodzi za Chałasa

65 min - Wójcik strzela metr obok słupka

63 min - ładny rajd Mazka lewą stroną, piłka w rękach Kozaczyńskiego

61 min - groźnie pod bramką Pogoni, Piesio przegrywa walkę o piłkę z Lewandowskim

58 min - Łuszkiewicz strzela, pewnie broni Kozaczyński

56 min - żółtą kartkę otrzymuje Piesio

53 min - Wójcik strzela z wolnego w mur obrońców

51 min - główkuje Lewandowski, piłka odbija sie od poprzeczki bramki gości

50 min -  piłka w bramce Dolcanu po strzale Krawczyka, ale sędzia odgwizduje spalonego

46 min - K. Wójcik wchodzi za Tataja

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

43 min - bardzo niecelnie strzela z daleka Grzelak

42 min - Demianiuk strzela w krótki róg, broni Leszczyński

39 min - Djalo strzela, piłka przelatuje tuż obok słupka

38 min - Grzelak główkuje, Kozaczyński instynktownie broni nogami

37 min - Demianiuk dobrze drybluje przed polem karnym gości, ale nie kończy akcji celnym strzałem

36 min - Ratajczak centruje, na posterunku Leszczyński

30 min - żółtą kartkę otrzymuje Djalo

28 min - Piesio centruje, Mazek pudłuje, strzelając  z pierwszej piłki z kilku metrów od bramki gosppodarzy

25 min - Matuszek strzela głową, piłka mija Kozaczyńskiego i ... bramkę

22 min - Leszczyński broni groźny strzał Dziubińskiego z rzutu wolnego

21 min - po przypadkowym faulu (lub zagraniu ręką - wyjaśnimy to po meczu) na polu karnym Pogoni, PIESIO STRZELA Z "11" GOLA DLA DOLCANU

18 min - Demianiuk ogrywa Grzelaka, centruje jednak wprost w ręce bramkarza

16 min - dobra akcja Grudniewskiego, Leszczyński łapie odbitą od obrońcy piłkę

12 min - Piesio wykłada piłkę Chałasowi, ten jednak kiksuje w dogodnej sytuacji

11 min - Dziubiński strzela po ziemi zza pola karnego, broni Leszczyński

9 min - Tataj centruje, Tarnowski wybija piłkę na aut

7 min - Djalo zagrywa z rzutu wolnego, piłka w rękach Leszczyńskiego

6 min - gorąco pod bramką gości, obrońcy wybijają piłkę w pole

4 min - groźnie pod bramką Dolcanu, Tarachulski źle trafia w piłkę

3 min - rajda Mazka lewą stroną zakończony złym dośrodkowaniem

1 min - Djalo zagrywa do Demianiuka, podanie przechwytuje Świerblewski

Po meczach już rozegranych wczoraj i dziś Pogoń spadła na ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Goście zajmują siódmą pozycję, mając na swoim koncie 13 punktów.

Składy drużyn:

POGOŃ: Jacek Kozaczyński - Michał Grudniewski, Tomasz Lewandowski, Przemysław Rodak, Jarosław Ratajczak, Piotr Krawczyk, Aliu Djalo, Adrian Dziubiński, Bartosz Tarachulski, Maciej Tataj, Cezary Demianiuk.

DOLCAN: Rafał Leszczyński - Piotr Klepczarek, Mateusz Cichocki, Rafał Grzelak, Kamil Mazek, Grzegorz Piesio, Adrian Łuszkiewicz, Szymon Matuszek, Damian Świerblewski, Paweł Tarnowski, Tomasz Chałas.

Rezerwowi:

POGOŃ: Mateusz Tobjasz, Łukasz Wójcik, Bartosz Kaszubowski, Damian Guzek, Michał Ogrodnik, Wojciech Wocial, Krystian Wójcik.

DOLCAN: Maciej Humerski, Damian Jakubik, Norbert Neumann, Bartosz Osoliński, Bartosz Wiśniewski, Łukasz Sierpina, Rafał Zembrowski.

Trenerem Pogoni jest Daniel Purzycki, a Dolcanu Marcin Sasal.

SĘDZIOWIE: Tomasz Radkiewicz (głłówny), Marcin Hankiewicz, Maciej Majewski, Paweł Pskit (techniczny) z Łódzkiego ZPN. (m)