Wróg Anonim

Siedlce

Mariola Zaczyńska 2014-12-03 10:48:01 liczba odsłon: 9165
K. Figat: Nie mam wątpliwości. Insynuacje wypływają z PEC. (fot. J .Mazurek)

K. Figat: Nie mam wątpliwości. Insynuacje wypływają z PEC. (fot. J .Mazurek)

Prezes PEC ma wroga. „Domyślam się, kto to jest”– mówi „Tygodnikowi Siedleckiemu” Krzysztof Figat.

 – Mamy się czym chwalić, ale nic nie mogę poradzić na to, że ktoś ciągle obrzuca mnie błotem – mówi Krzysztof Figat.

Dwa tygodnie przed wyborami rozesłano do kilku instytucji anonim. Pismo zaadresowano – do wiadomości: Prokuratura w Siedlcach, S. Czyżyk, „Tygodnik Siedlecki”. Sylwester Czyżyk to przewodniczący siedleckiej Solidarności i były radny, który na sesjach rady miasta bardzo często krytykował pracę prezesa PEC, jak i całe przedsiębiorstwo. Na każde jego pytanie Krzysztof Figat miał odpowiedź, ale podczas wymiany zdań, aż iskrzyło. Sylwester Czyżyk nie jest już radnym, pytań zadać nie może. Może dlatego w publicznym obiegu pojawił się anonim. A w nim niewybredne ataki.

Zarząd nie zapomina o sobie. Wyjeżdża na różnego rodzaju konferencje i sympozja w ciekawe miejsca za tysiące złotych (hotele i pokoje z najwyższej półki). Całemu zarządowi w jednym czasie „popsuły” się telefony komórkowe, za naprawę których trzeba było zapłacić po ok. 800 zł. – czytamy między innymi. Konkluzja sprowadza się do jednego: Wszystko powyższe i jeszcze więcej prowadzi do działania na szkodę spółki i mieszkańców miasta.

Czy prokuratura zajęła się sprawą?

Więcej w papierowym i e-wydaniu "TS" (nr 48) 

Zostało Ci do przeczytania 76% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 48/2014:

Komentarze (28)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.