Pies zrobił wykroczenie

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2015-03-25 10:37:56 liczba odsłon: 8818
Nero (fot. J. Mazurek)

Nero (fot. J. Mazurek)

- Dzieją się rzeczy kuriozalne! – mówi pani Zofia z gminy Przesmyki. – Policja przyjeżdża w środku nocy przed moją posesję i nasłuchuje, czy pies szczeka.

Przyjechali, a on nawet pyska nie otworzył, choć policjant stanął przy samym kojcu. Bo ten pies jest jak cielę, w ogóle nie szczeka. Policjanci mi powiedzieli, że winy psa nie widzą. Coś się jednak zmieniło, bo na początku lutego zadzwonili do mnie z Komisariatu z informacją, że pies zrobił wykroczenie... Mówili, że oddadzą sprawę do sądu...

Pani Zofia mieszka w jednorodzinnym domu. Posesja jest ogrodzona. Pies przebywa w dużym kojcu. Sąsiedzi pani Zofii skarżą się na policji, że zwierzę w nocy szczeka, a oni przez to spać nie mogą. Właścicielka czworonoga pyta, czy pies przebywający na wiejskim podwórku, ma prawo zaszczekać, czy też otwierając pysk po godzinie 22.00 łamie prawo? 

Zostało Ci do przeczytania 91% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 12/2015:

Komentarze (31)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.