Mokobody wzięte!

Garwolin

Zbigniew Juśkiewicz 2016-06-11 10:31:29 liczba odsłon: 4928
Pasuj lonty, odeprzyj panewkę, pal! fot. Aga Król

Pasuj lonty, odeprzyj panewkę, pal! fot. Aga Król

Jak ja się cieszę, że to tak pięknie wyszło. To się naszemu Adasiowi należało! Gdy jeździł po Mokobodach na koniu w stroju husarza, ze skrzydłami przy zbroi, to niejeden się z niego nabijał. Bo wie pan, jak to jest. Lepiej nic nie robić, tylko siedzieć i innych krytykować – mówi jeden z uczestników imprezy pod nazwą „Sarmacka Wiosna w Mokobodach”.

 – A dzięki takim społecznikom, takim „odmieńcom” jak Adam, nasz husarz, Mokobody coś znaczą, i coś się tu dzieje. I tak mi się na sercu dobrze zrobiło, gdy patrzyłem na Adama, jak paradował na swoim koniu, a wszyscy brawo bili. Może to nieładnie, ale było mi miło, kiedy niektórzy gęby rozdziawili... Dosłownie kopary im opadły – podsumował mieszkaniec Mokobód.

Adam Piwowarski zrealizował swoją husarską pasję.

Zostało Ci do przeczytania 90% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 23/2016:

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.