Pomocna siedlecka policja...

Siedlce

Agnieszka Romaniuk 2016-07-22 16:25:55 liczba odsłon: 12180

Zaparkował na dwóch miejscach. Jak lord. Fot. A. Romaniuk

Może Państwo pomożecie wyjaśnić sprawę, jak funkcjonuje siedlecka policja. Przy Romanówce 9 zaparkował samochód osobowy. Jego kierowca jak lord zajął od razu dwa miejsca... Policja mi nie pomogła.

Akurat w tym miejscu są duże trudności z parkowaniem,  bo jest niewielka liczba miejsc postojowych na trzy bloki (nr 7, 9 i 11). Przyjechałam ok. 23 i nie miałam gdzie zaparkować. Samochód stał tam, i stał.

Stał tak do rana... Fot. A. Romaniuk

Zdecydowałam się zadzwonić na policję. I tu pierwsza niespodzianka - telefonu alarmowego (nr 997 ) nikt nie odbierał. Zatelefonowałam więc do Straży Miejskiej - też nikt nie odbierał. Może w Siedlcach Straż Miejska teraz już w nocy nie pracuje? Nie wiem, gdyż obecnie mieszkam w Warszawie.

Postanowiłam więc ponownie wybrać numer do dyżurnego siedleckiej KMP. Tym razem odebrano. Dowiedziałam się, że o tej porze to żaden z patroli do podobnych zdarzeń nie przyjeżdża.

Prawdę mówiąc nawet nie wiem, jak to skomentować. Czy o 23 w Siedlcach zamiera życie, a policjanci śpią??? Dla mnie sposób w jaki potraktowali mnie funkcjonariusze służby, której powierzamy swoje bezpieczeństwo, był żenujący na maxa.

Inni mieszkańcy, podobnie jak ja sfrustrowani sposobem parkowania tego „lorda”, wzięli sprawę w swoje ręce. Ktoś właścicielowi pojazdu zostawił za klamką kartkę z życzeniami i pamiątkową naklejkę na przedniej szybie. Tylko brak pamiątki ze Straży Miejskiej i z policji.

Komentarze (21)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.