Pies zawisł na łańcuchu

Siedlce

Luiza Karaban 2016-07-28 16:47:29 liczba odsłon: 5444

Przed kilkoma minutami, czytelnik Paweł przesłał nam zdjęcie martwego psa, wiszącego na łańcuchu w kojcu na posesji w Kisielanach Żmichach.

- Jechałem do znajomych na działkę i to co zobaczyłem po drodze na jednej z posesji było straszne - mówi mężczyzna. - W kojcu, na łańcuchu wisiał nieży wypies. Znam parę osób z Kisielan i wiem, że mieszkańcy niejednokrotnie zgłaszali w urzędzie gminy, że dwa psy należące do właściciela tej posesji całymi nocami przeraźliwie wyły, skamlały i szczekały. Najwidoczniej jednak nikt się tym nie zainteresował.

Przesłanego zdjęcia nie publikujemy ze względu na jego drastyczną zawartość.

Komentarze (16)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.