„Dobra zmiana” z siedleckim akcentem (aktualizacja)

Siedlce

Paweł Świerczewski oraz Luiza Karaban 2016-09-21 12:59:22 liczba odsłon: 5842
Karol Tchórzewski. Fot. Janusz Mazurek

Karol Tchórzewski. Fot. Janusz Mazurek

Wśród „Misiewiczów” Mazowsza wskazanych przez Nowoczesną znalazł się syn ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego - Karol Tchórzewski.

„Misiewiczami” określa się osoby, które w ostatnim czasie objęły wysokie stanowiska, dzięki powiązaniom z PiS-em, a niekoniecznie posiadające odpowiednie kompetencje. „Demaskowaniem” takich przypadków zajęła się opozycyjna partia Nowoczesna.

- Kompetencje zastępują znajomości. To nie są przypadkowe zmiany bez wiedzy, czy zgody Jarosława Kaczyńskiego. To przejaw „dobrej zmiany”, obsadzanie ważnych stanowisk, a w niektórych przypadkach nawet tworzenie nowych. Kryterium jest jedno: odpowiednia przynależność partyjna - komentuję temat „Misiewiczów” posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Karol Tchórzewski  w lutym br. został mianowany prezesem Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach.

 - Wykształcenie wyższe mam, zdany egzamin do rad nadzorczych  też, dlatego porównanie mnie do osoby, która nie wyższego wykształcenia jest troszeczkę nie na miejscu - uważa Karol Tchórzewski. - W 2014 głosowało na mnie ponad 27 tys. osób. Posłance .Nowoczesnej życzę, aby się dokształciła i życzę jej też takiego sukcesu wyborczego jaki odniosłem.

Więcej na ten temat w przysłotygodniowym „TS”!

Komentarze (29)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.