Mirosław Buczek 2016-11-27 16:41:49 liczba odsłon: 28977

Zakończył się mecz I ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec.

POGOŃ   -   ZAGŁĘBIE 0 : 2 (0 : 1)

Bramka: Najemski 39, Nowak 90

Przebieg spotkania

Koniec meczu

90 min - sędzia dolicza 4 minuty

90 mn - kontra Zagłębia, Nowak podwyższa prowadzenie gości

87 min - żółtą karke otrzymuje Chyła z Pogoni

84 min - zmiana w Zagłębiu: Udovicić wchodzi za Wilka

83 min - żółtą kartkę otrzymuje Gołębiewski z Pogoni

79 min - zmiana w Pogoni: Kurbiel wchodzi za Lewandowskiego

79 min - zmiana w Zagłębiu: Dudek wchodzi za Łuczaka

78 min - Chyła zagrywa na pole karne, piłka w rekach bramkarza

73 min - Bajdur uderza z dystansu, piłka mija bramkę przyjezdnych

71 min - zmiana w Pogoni: Paczkowski wchodzi za Makowskiego

69 min - ależ okazję marnują siedlczanie, Burkhardt zamiast strzelać podej do Bajdura, obrońcy wyjaśniają sytuację

68 min - żółtą kartkę otrzymuje Matić z Zagłębia

61 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1442 widzów; to dużo, jak na porę roku i transmisję telewizyjną

60 min - Misztal odbija piłkę po strzale Nowaka

56 min - zmiana w Pogoni: Demianiuk wchodzi za Świerblewskiego

56 min - groźnie pod bramką gości, Gołębiewski strzela, piłka przelatuje wysoko na bramkę

55 min - żółtą kartkę otrzymuje Sierczyński z Zagłębia

54 min - Świerblewski marnuje dobrze zapowiadająca się akcję Pogoni

51 min - Szumski broni strzał Tomasiewicza zza pola karnego

48 min - Burkhardt centruje, Szumski uprzedza Gołębiewskiego

46 min - rozpoczyna się druga połowa, zespoły grają bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza 1 minutę

44 min - rzut wolny dla Pogoni z 22 metrów, Bajdur strzela w mur

42 min - Szumski broni sprytny strzał Chyły

39 min - Wilk centruje z wolnego, Makowski odbija piłkę wprost pod nogi Najemskiego, a ten nie marnuje okazji

33 min - Wilk centruje, żaden z napastników gości nie przecina lotu piłki

31 min - Matić strzela głową, piłka przelatuje tuż obok słupka, rzut rozny dla Zagłębia

28 min - Pribula strzela w środek bramki, Misztal pewnie broni

26 min - niecelnie zza pola karnego strzela Gołębiewski

25 min - groźnie pod bramką Pogoni, przyjezdni nie kończą akcji strzałem

22 min - Gołębiewski nie wykorzystuje doskonałej okazji do zdobycia gola

22 min  - zmiana w Zagłębiu: Ryndak wchodzi za Bartczaka

20 min - Gołębiewsk sprytnie zagrywa do Bajdura, ten jednak chyba nie sppdziewał się takiego podania, goście przjęli piłkę

18 min - Lewandowski przerywa akcję Bartczaka

13 min - Lewandowski zatrzymuje Pribulę

11 min - Pribula strzela, Misztal odbija piłkę na rzut rożny

9 min - goście nie wykorzystują wybornej okazji do zdobycia prowadzenia, Bartczak nie jednak trafia w światło bramki

7 min - Nowak strzela lekko i niecelnie

3 min - Jędrych bliski zdobycia prowadzenia dla Pogoni, trzeba zobaczyć powtórkę, by ocenić czy piłkę odbił bramkarz, czy też odbiła sie ona od słupka

1 min - rozpoczyna się mecz; Pogoń gra w białych koszulkach, goście w czerwonych strojach

Przed meczem

godz. 17.40 - wierni kibice jednak nie zawiedli, będzie głośno

godz. 17.35 - zespoły już po rozgrzewce

godz. 17.31 - zapowiada się rekordowo niska frekwencja, na trybunie dużo wolnych miejsc

godz. 17.05 - goście wybiegają na rozgrzewkę

godz. 17.00 - pogoniści już się rozgrzewają

Składy drużyn

POGOŃ: Rafał Misztal - Tomasz Lewandowski, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Daniel Chyła, Damian Świerblewski, Marcin Burkhardt, Rafał Makowski, Michał Bajdur, Grzegorz Tomasiewicz, Daniel Gołębiewski. TRENER - Dariusz Banasik.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Michał Panufnik, Marcin Paczkowski, Daniel Dybiec, Łukasz Wójcik, Cezary Demianiuk, Piotr Kurbiel.

ZAGŁĘBIE: Jakub Szumski - Kamil Wiktorski, Tomasz Nowak, Marcin Sierczyński, Robert Bartczak, Arkadiusz Najemski, Martin Pribula, Jakub Wilk, Łukasz Matusiak, Wojciech Łuczak, Tin Matić. TRENER - Piotr Mandrysz.

Rezerwowi: Wojciech Fabisiak, Krzysztof Markowski, Dawid Ryndak, Sebastian Dudek, Żarko Udovicić, Konrad Budek.

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (główny), Michał Obukowicz (I asystent), Andrzej Zbytniewski (II asystent), Karol Iwanowicz (techniczny).

Obserwator - Piotr Brodecki. Delegat - Wiesław Lada.