Młody fajne funty kładzie

Siedlce

Tomasz Markiewicz 2016-12-14 12:10:53 liczba odsłon: 3525
Jakub Uziębło

Jakub Uziębło

Jakub Uziębło - 15-letni pianista z Siedlec, tegoroczny stypendysta Prezydenta Miasta Siedlce, uczeń Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Pochodzi z muzykującej rodziny (mama Marlena jest wokalistką, a tata Grzegorz - najlepszym muzykiem wśród prawników). Tomasz Markiewicz porozmawiał z utalentowanym muzykiem.

- Od ilu lat uczysz się grać na pianinie?

- Pierwszych melodyjek uczył mnie dziadek, kiedy miałem około 5 lat. Tak na serio zacząłem grać 6 lat temu.

- Co jest Twoim największym atutem, czego się już nauczyłeś, a co jeszcze sprawia Ci trudność?

- Myślę, że moim największym atutem jest muzykalność. A co do wad - nigdy nie zaszkodzi popracować nad techniką. Jeśli chodzi o technikę, to jeszcze długa droga przede mną. 

Zostało Ci do przeczytania 81% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 50/2016:

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.