Bieżnia na Prusa

Siedlce

Jacek 2017-05-23 08:59:05 liczba odsłon: 9158
stadion lekkoatletyczny przy ulicy Prusa w Siedlcach

stadion lekkoatletyczny przy ulicy Prusa w Siedlcach

Piszę tę wiadomość pod wpływem sytuacji jaka mnie dziś spotkała na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Prusa 6 w Siedlcach.

Wybrałem się z moją żoną i 3-letnim synkiem na spacer na stadion chcąc pokazać synkowi jak on wygląda. Gdy dotarliśmy na miejsce mój synek strasznie się cieszył i zaczęliśmy się ganiać i biegać. Próbowałem pokazać mu jak wygląda trening.

Po kilku minutach przyszła jakaś Pani i zażądała od nas po 10 zł za korzystanie z bieżni. Pani nie miała żadnej plakietki ani nic co mogło ją określić kim jest i jakim prawem chce od nas pieniądze za zabawę. Po krótkiej wymianie zdań z Panią oczywiście opuściliśmy stadion. Na bramie wjazdowej zamieszczony był regulamin w pełni czytelny ze znakami Agencji Rozwoju Miasta a obok niego wisiała kartka A4 za laminowana z inf. że korzystanie jest odpłatne, oczywiście żadnej pieczątki nie było.

Sprawdziłem na stronie ARM faktycznie jest odpłatne, ale moje pytanie jest takie: dlaczego korzystanie z obiektu miejskiego jest odpłatne skoro jest utrzymywany z naszych podatków?

Dodatkowo z tego co wiem nasze miasto jest prekursorem rozwoju tężyzny fizycznej. Jestem tą sytuacja bardzo zaniepokojony i jak mam wydawać 10 zł za bieganie dziennie (około  300 zl miesięcznie) to wole zapłacić za karnet na siłownie z fitnessem i opieką fachowców.

Jednym słowem WSTYD!!!

Komentarze (11)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.