Pogoń przegrała z Podbeskidziem

Mirosław Buczek 2017-09-16 17:44:05 liczba odsłon: 3374

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce.

PODBESKIDZIE  -  POGOŃ 2 : 0  (1 : 0)

Bramki: Kozak 7, Wiktorski 65.

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

90 min - zmiana w Podbeskidziu: Sobczak wchodzi za Kozaka

85 min - pogoniści marnują okazję do zdobycia gola kontaktowego

82 min - zmiana w Podbeskidziu: Kostorz wchodzi za Tomczyka

73 min - zmiana w Pogoni: Garyga wchodzi za Bajdura

71 min - zmiana w Pogoni: Polkowski wchodzi za Tomasiewicza

70 min - zmiana w Podbeskidziu: Sabała wchodzi za Iliewa

69 min - Misztal cudem broni strzał Tomczyka

65 min-  po rzucie rożnym niepilnowany KAMIL WIKTORSKI z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie Podbeskidzia

61 min - zmiana w Pogoni: Paluchowski wchodzi za Pastvę

57 min - Sierpina bardzo niecelnie strzela zza pola karnego Pogoni

50 min - optycznie przeważają gospodarze, ale ich ataki pozycyjne nie zagrażają bramce Misztala

46 min - zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

40 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

36 min - Fabisiak odbija piłkę na rzut rożny po strzale Pastvy

35 min - żółtą kartkę otrzymuje Jaroch z Podbeskidzia

27 min - Kun strzela, piłka przelatuje nad poprzeczką bramki gospodarzy

25 min - Misztal wybija piłkę na rzut rożny po silnym strzale z dystansu Jarocha

20 min - Tomasiewicz marnuje znakomitą okazję do wyrównania, pudłując z 11 metra

16 min - po błędzie Wichtowskiego Tomczyk wychodzi na pozycję sam na sam z Misztalem, ale jego strzał blokuje jeden z siedleckich obrońców

11 min - piłka po zagraniu lobem Zjawińskiego mija światło bramki

7 min - Jaroch centruje. na pole karne, a MIŁOSZ KOZAK strzałem z woleja zdobywa gola dla gospodarzy

4 min - Fabisiak broni strzał Zjawińskiego

1 min - po stracie Rakowskiego i kontrze gości Tomasiewicz trafia w boczną siatkę

PODBESKIDZIE: Fabisiak - Jaroch, Wiktorski, Malec, Moskwik, Hanzel, Kozak, Iliew, Rakowski, Sierpina, Tomczyk.

Rezerwowi: Leszczyński, Magiera, Kostorz, Sierczyński, Podgórski, Sobczak, Sabała.

POGOŃ: Misztal - Szrek, Wichtowski, Czarnecki, Ratajczak, Chyła, Kun, Tomasiewicz, Pastva, Bajdur, Zjawiński.

Rezerwowi: Frąckowiak, Małachowski, Garyga, Kieplin, Świerblewski, Polkowski, Paluchowski.

Sędziuje: Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.