Mirosław Buczek 2017-09-30 17:53:20 liczba odsłon: 4526

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: GKS Tychy - Pogoń Siedlce.

GKS TYCHY   -   POGOŃ  2 : 3 (0 : 1)

BRAMKI: Zapolnik 70 (k), 74 -Tomasiewicz 42 (k), Zjawiński 61, Żytko 86 (k)

Najważniejsze sytuacje

Koniec meczu

90 + 2 min - Zapolnik strzela głową, piłka odbija się od słupka

90 min - sędzia dolicza 4 minuty

88 min - zmiana w Pogoni: Wichtowski wchodzi za Paluchowskiego

86 min - MATEUSZ ŻYTKO wykorzystuje rzut karny

84 min - spiker informuje, że mecz ogląda 3957 kibiców

84 min - żółtą kartkę otrzymuje Tomasiewicz z Pogoni

81 min - Błanik dogrywa, Zapolnik strzela z przewrotki, piłka przelatuje nad poprzeczką

80 min - zmiana w Pogoni: Polkowski wchodzi za Szreka

78 min - zmiana w Pogoni: Krawczyk wchodzi za Mrozińskiego

74 min - Błanik dogrywa, a KAMIL ZAPOLNIK doprowadza do wyrównania

72 min - piłka w bramce Pogoni, sędzia odgwizduje faul napastnika gospodarzy

70 min - po faulu na Błaniku  KAMIL ZAPOLNIK strzela z rzutu karnego kontaktową bramkę

61 min - DARIUSZ ZJAWIŃSKI wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem i nie marnuje okazji

58 min - żółtą kartkę otrzymuje Szrek z Pogoni

54 min - żółtą kartkę otrzymuje Ćwielong z GKS

52 min - Zapolnik wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem, sędzia odgwizduje spalonego

50 min - żółtą kartkę otrzymuje Szumilas

46 min - zmiany w GKS: Szumilas wchodzi za Matusiaka, a Radzewicz za Fidziukiewicza

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza 1 minutę

44 min - żółtą kartkę otrzymuje Zjawiński z Pogoni

42 min - GRZEGORZ TOMASIEWICZ zamienia karnego na gola

41 min - Tomasiewicz faulowany na polu karnym GKS-u, "jedenastka" dla Pogoni

35 min - ogromne zamieszanie na polu karnym gospodarzy, Biernat wybija piłkę z linii bramkowej

32 min - Szrek niecelnie strzela z dalszej odległości

29 mn - Zjawiński strzela z wolnego w mur obrońców

17 min - naciskany przez obrońców Fidziukiewicz źle trafia w piłkę w bliskiej odległości od bramki Pogoni

16 min - po dograniu Tomasiewicza z wolnego goście marnują świetną okazję do zdobycia prowadzenia

12 min - świetna akcja Pogoni, Zjawińskiemu zabrakło centymetrów, by zamienić podanie Paluchowskiego na gola

10 min - Misztal broni potężny strzał Łuszkiewicza z rzutu wolnego

7 min - Ratajczak centruje po akcji lewą stroną, jeden z pogonistów na spalonym

4 min - Fidziukiewicz wychodzi na pozycję sam na sam z Misztalem, sędzia odgwizduje spalonego

GKS TYCHY: Dobroliński - Grzybek, Tanżyna, Biernat, Abramowicz, Błanik, Matusiak, Łuszkiewicz, Ćwielong, Zapolnik, Fidziukiewicz.

POGOŃ: Misztal - Szrek, Czarnecki, Żytko, Ratajczak, Tomasiewicz, Bajdur, Mroziński, Chyła, Zjawiński, Paluchowski.