Nie ma ulgi od ulgi

Siedlce, Łosice

Justyna Janusz 2017-11-01 09:34:26 liczba odsłon: 4561
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Czy to nie dziwne? Bilet normalny kosztuje 7 złotych, a zniżkowy 8,90 złotych...

Gdyby pani Czesława chciała kupić bilet normalny, zapłaciłaby 7 złotych. Poprosiła jednak o zniżkowy. Kierowca zażądał… 8,90 zł. Absurd? Tak.

Pani Czesława jest inwalidką pierwszej grupy. Ma legitymację uprawniającą ją do przejazdów ze zniżką w wysokości 49%.

– Nigdy nie miałam problemów z korzystaniem z ulgi. Dość często jeżdżę z Siedlec do Łosic. Ostatnio korzystałam z firmy Jares. Zawsze prosiłam o bilet zniżkowy i taki dostawałam. 

Busem tego przewoźnika jechała również w zeszłym tygodniu.

– Wsiadałam w Siedlcach, poprosiłam o bilet zniżkowy, zapłaci- łam 4 zł. Gdy wracałam po południu, też poprosiłam o ulgowy, ale kierowca powiedział, że mam zapłacić 8,90 zł. Zdziwiłam się. Pytam: to ile kosztuje normalny? A on mi na to, że… 7 złotych. Oczywiście kupiłam normalny.

 

Zostało Ci do przeczytania 66% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 44/2017:

Komentarze (14)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.