Bezradni w dogrywce

Mirosław Buczek 2017-11-08 18:25:22 liczba odsłon: 84036

Zakończył się mecz I ligi koszykówki mężczyzn: SKK Siedlce - Sokół Łańcut.

Pierwszą kwartę siedlczanie wygrali 24 : 21. W drugiej, niestety, dzielili i rządzili goście. SKK uległ w tej odsłonie aż 5 : 16 i po dwóch kwartach przegrywałł 29 : 37. Trzecia część rywalizacji była znacznie lepsza. Gospodarze wygrali ją 26 : 20 i znakomicie rozpopczęli ostatnią część rywalizacji, obejmując prowadzenie 59 : 58. Ostatecznie SKK wygrał czwartą kwartę 20 : 18 i w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 75 : 75. W dogrywce klasą dla siebie był Sokół. Siedleccy koszykarze przegrali ją 3 : 16, a cały mecz 78 : 91.