Pogoń przegrała z Rakowem

Mirosław Buczek 2017-11-12 15:11:02 liczba odsłon: 102530

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa.

POGOŃ   -   RAKÓW  0 : 3 (0 : 1)

BRAMKI: Tomalski 35, Malinowski 83, Oziębała 90 + 2.

PRZEBIEG SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 2 min - kontra Rakowa, Boateng dogrywa do Oziębały, a ten wykorzystuje sytuację sam na sam z Misztalem

90 min - sędzia dolicza minimum 3 minuty

87 min - zmiana w Rakowie: Oziębała wchodzi za Wójcika

85 min - żółtą kartkę otrzymuje Garyga z Pogoni

83 min - kontratak gości, Boateng podaje do Malinowskiego, a ten zdobywa pięknego gola

82 min - zmiana w Pogoni: Garyga wchodzi za Świerblewskiego

81 min - zmiana w Rakowie: schodzi Figiel, wchodzi Łabojko

78 min - zmiana w Rakowie: Embalo wchodzi za Czerkasa

77 min - Zjawiński strzela w okienko, Lis na posterunku

76 min - zmiana w Pogoni: P. Krawczyk wchodzi za Chyłę

73 min -po centrze Polkowskiego i główce jednego z pogonistów obrońcy gości wybijają piłkę z linii bramkowej

71 min - żółtą kartkę otrzymuje Petrasek z Rakowa

68 min - Świerblewski mocno strzela, Lis odbija piłkę na rzut rożny

65 min - Mroziński centruje, Czarnecki niecelnie strzela głową

63 min - Lis świetnie broni strzał głową Chyły

60 min - zmiana w Pogoni: Paluchowski wchodzi za Bajdura

55 min - Bajdur płasko podaje wzdłuż bramki, Petrasek wybija piłkę na rzut rożny

53 min - żółtą kartkę otrzymuje Figiel z Rakowa

53 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1586 kibiców

50 min - akcja gości, piłka w rękach Misztala

46 min - zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

43 min - Tomasiewicz strzela z ostrego kąta, Lis pewnie broni

41 min - po strzała Mondka Misztal ratuje Pogoń od utraty kolejnego gola

40 min - od kilku minut stroną dyktującą warunki gry jest Raków

35 min - po składnej akcji gości, HUBERT TOMALSKI nie marnuje sytuacji sam na sam z Misztalem

35 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

31 min - Zjawiński strzela głową z kilku metrów, piłka przelatuje tuż nad bramką

27 min - Figiel strzela z "jedenastki", RAFAŁ MISZTAL  broni

26 minj - Czerkas wpada na pole karne Pogoni, piłka wychodzi na rzut rożny, sędzia dopatruje się zagrania rękę jednego z pogonistów i dyktuje rzut karny

25 min - Chyła celnie strzela z dystansu, bramkarz z trudem wybija piłkę na rzut rożny

24 min - Tomasiewicz przerraca się na polu karnym przyjezdnych, arbiter uznaje, że faulu nie było

22 min - Mroziński soczyście strzela zza pola karnego, Lis odbija piłkę

21 min - groźnie pod bramką gospopdarzy, rzut rożny dla gości

20 min - żółtą kartkę otrzymuje Boateng z Rakowa

18 min - Bajdur wpada na ppole karne Rakowa, ale jego podanie blokują obrońcy

15 min - Petrasek przecina podanie do Zjawińskiego

12 min - Wójcik podaje do Czerkasa, sędzia odgwizduje spalonego

10 min - Mroziński wrzuca piłkę na pole karne rywali, ale nikt do niej nie dochodzi

8 min - Zjawiński wywalcza rzut rożny

4 min - Wójcik strzela zza pola karnego w jednego z obrońców Pogoni

1 min - rozpoczynają gospodarze

Godz. 15.49 - gospodarze zakończyli rozgrzewkę

Godz. 15.45 - goście schodzą do szatni

Godz. 15.21 - Pogoń też się już rozgrzewa

Godz. 15.18 - goście wybiegają na rozgrzewkę

POGOŃ: Rafał Misztal - Jarosław Ratajczak, Arkadiusz Czarnecki, Maciej Wichtowski, Daniel Chyła, Piotr Mroziński, Dawid Polkowski, Damian Świerblewski, Michał Bajdur, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Michał Panufnik, Paweł Garyga, Mateusz Żytko, Piotr Krawczyk, Jakub Szrek, Adrian Paluchowski.

RAKÓW: Mateusz Lis - Tomas Petrasek, Andrzej Niewulis, Daniel Boateng, Rafał Figiel, Piotr Malinowski, Igor Sapała, Krystian Wójcik, Karol Mondek, Hubert Tomalski, Adam Czerkas.

Rezerwowi: Mateusz Kos, Adam Mesjasz, Jose Alberto Djalo Embalo, Paweł Piceluk, Przemysław Oziębała, Jakub Łabojko, Przemysław Mizgała.

SĘDZIOWIE: Sebastian Jarzębak (główny), Damian Rokosz, Wojciech Szczurek, Rafał Rokosz (techniczny). OBSERWATOR PZPN: Marcin Szulc. DELEGAT PZPN: Dariusz Derewicz.