Wielkie emocje w meczu Rodzice kontra Dzieci!!!

Paweł Bareja 2018-01-05 15:11:21 liczba odsłon: 20786

Rodzice i dzieci

Wynikiem 51:43 zakończył się zorganizowany po raz pierwszy w Siedlcach mecz koszykówki w którym dzieci zmierzyły się ze swoimi rodzicami.

Organizatorem spotkania był UKS Basket Siedlce. Drużynę dzieci prowadził Krzysztof Chaberski, rodziców Wiesław Głuszczak, a spotkanie sędziował Tomasz Araszkiewicz .

Dorośli i dzieci choć na chwilę oderwali się od codziennych zajęć, komputerów, gier ,smartfonów. Rodzice okazali się minimalnie lepsi od dzieci.

W trakcie meczu prowadzona była klasyfikacja na najlepszego zawodnika, zawodniczkę meczu, odbył się konkurs rzutów z połowy boiska oraz za trzy punkty.

Najlepszą zawodniczką meczu została Agnieszka Kielak, w rzucie z połowy boiska zwyciężył Kacper Kudelski, a w rzutach za trzy punkty najlepszy okazał się Aleks Kielak .

Tak naprawdę nie była to rywalizacja, a świetna zabawa. Było dużo uśmiechu i dobrej zabawy, a o to przede wszystkim chodzi. Organizatorzy meczu Tomasz Araszkiewicz i Krzysztof Chaberski już zapowiedzieli następne zawody na Święta Wielkanocne w podobnej formule .

Wielkie gratulacje dla zwycięzców !!! Słowa uznania dla pokonanych!!!