Mirosław Buczek 2018-03-17 16:19:25 liczba odsłon: 49467

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Stal Mielec.

POGOŃ   -   STAL 1 : 2 (0 : 0)

BRAMKI: Dariusz Zjawiński 86 - Bartosz Nowak 64, Jakub Arak 78.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 3 min - groźnie pod bramką Stali, Gordon strzela w nogi obrońcy

90 + 2 min - Zjawiński strzela, piłka przelatuje nad bramką

90 min - żółtą kartkę otrzymuje Majecki, sędzia dolicza minimum 4 minuty

87 min - zmiana w Stali: Górka wchodzi za Banaszewskiego

87 min - żółtą kartkę otrzymuje Gancarczyk

86 min - Płacheta centruje, a DARIUSZ ZJAWIŃSKI strzałem głowa strzela kntaktową bramke

84 min - piłka w bramce Stali, sędzia uznaje gola i ... po konsultacji z bocznym arbitrem zmienia swoją decyzję

78 min - JAKUB ARAK podwyższa prowadzenie Stali

76 min - zmiana w Pogoni: Płacheta wchodzi za Kuna

68 min - zmiana w Stali: Marciniec wchodzi za Janotę

67 min - zmiana w Pogoni: Tomasiewicz wchodzi za Rybskiego

66 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1170 widzów

64 min - BARTOSZ NOWAK strzałem z ostrego kąta strzela gola dla gości

63 min - zmiana w Stali: Sobczak wchodzi za Śoljića

63 min - kontra Pogoni, Szrek decyduje się na strzŁ dystansu, ale robi to bardzo nieudolnie

61 min - Janota strzela z wolnego, piłka odbija się od poprzeczki

60 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski

58 min - zmiana w Pogoni: Szrek wchodzi za Świerblewskiego

54 min - ależ groźnie pod bramką Pogoni, Misztal łapie odbitą od słupka piłkę

51 min - żółtą kartkę otrzymuje Śoljić

49 min - Arak strzela głową, Misztal pewnie łapie

46 min - drugą połowę drużyny rozpoczynają bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 + 1 min - żółtą kartkę otrzymuje Polkowski z Pogoni

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

43 min - Rybski dogrywa do Świerblewskiego, ten strzela z pierwszej piłki i ... pudłuje

37 min - Nowak strzela, Misztal odbija piłkę na rzut rożny

31 min - znakomita akcja Świerblewskiego, Rybskiemu nie udaje się jednak oddać strzału

28 min - Świerblewski strzela w bardzo dobrej sytuacji, Majecki odbija piłkę na rzut rożny

21 min - Misztal ratuje Pogoń od utraty gola

18 min - Świerblewski ogrywa dwóch obrońców, wpada na pole karne rywali, wykłada piłkę Zjawińskiemu na 15 metr od bramki Stali, ten jednak pudłuje

15 min - Świerblewski przerywa akcję Nowaka w środku pola

10 min - akcja Stali, Nowak na spalonym

6 min - żółtą kartkę otrzymuje Rybski z Pogoni

5 min - groźnie pod bramką Stali, Rybski nie przecina lotu piłki

3 min - Polkowski niecelnie strzela z wolnego

1 min - rozpoczynają goście

Składy drużyn

POGOŃ: Rafał Misztal - Zygmunt Ian Gordon, Mateusz Żytko, Maciej Wichtowski, Daniel Chyła, Maiki Karwot, Dawid Polkowski, Andrzej Rybski, Damian Świerblewski, Dominik Kun, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Jarosław Ratajczak, Paweł Garyga, Grzegorz Tomasiewicz, Piotr Mroziński, Jakub Szrek, Przemysław Płacheta.

STAL: Radosław Majecki - Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leonardo Messias, Mateusz Gancarczyk, Josip Śoljuć, Bartosz Nowak, Jakub Arak, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.

Rezerwowi: Rafał Strączek, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Arkadiusz Górka, Żiga Śkoflek, Dominik Sadzawicki, Piotr Maroniec.