Stany skupienia wody

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2018-03-23 22:22:42 liczba odsłon: 41151

Marek Lejbrandt drugi z prawej, fot. Henryk Oleszczuk

Kolorowa mgła, krople rosy, chmury, śnieg, lód, ale również rzeki, morza, wodospady i para wodna, wydobywająca się z głębi ziemi...

...pokazują, jak wiele postaci ma woda.

O tym, że wszystko płynie, a nasza planeta wciąż żyje, przekształca się i zmienia, a my razem z nią, przypomina wystawa Elżbiety i Marka Lejbrandtów "Stany skupienia wody". Jej wernisaż miał miejsce 22 marca, w Światowym Dniu Wody.

Ekspozycję tę do 20 kwietnia możemy oglądać w Galerii Fotografii Fokus Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Wstęp bezpłatny.

Strona internetowa http://www.mareklejbrandt.com  jest Marka. O Elżbiecie dowiadujemy się na niej dzięki zakładce: o mnie, w której członek Związku Polskich Fotografów Przyrody przyznaje: Pasję [fotograficzną - przyp. Ana] mogę realizować dzięki wyrozumiałości mojej żony Elżbiety, z którą znajduję wspólny język, jako że ona również fotografuje, specjalizując się bardziej w zdjęciach reportażowych.

Marek chętniej fotografuje przyrodę, krajobrazy, parki narodowe, krzyże, cmentarze i ludzi - ich życie i zwyczaje.

Na wystawie "Stany skupienia wody" są zdjęcia, zrobione zarówno przez Elżbietę, jak i przez Marka, ale... bez podpisów, które są czyje... (Ana)

Autorem zdjęć jest Henryk Oleszczuk.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.