Kradzież pieniędzy

Siedlce

A. K. 2018-04-09 15:01:58 liczba odsłon: 2596

Piszę do „TS”, może kogoś ostrzegę przed złodziejami.

W Siedlcach, w środę 4 kwietnia, około godziny 17.00 zostałam okradziona z utargu. Kwota jest bardzo duża. Muszę teraz pracować 4 miesiące za darmo.

Sprawcy byli we trójkę - dwóch mężczyzn i kobieta. Oddzielnie wszedł mężczyzna z kobietą, oddzielnie drugi mężczyzna. Para zajęła się oglądaniem towaru, natomiast jeden z mężczyzn zaabsorbował mnie, prosząc o pomoc w wyborze produktu. W tym czasie dwójka pozostałych bandytów okradła mnie.

Piszę to dlatego, aby ostrzec innych, aby zwracali baczną uwagę na potencjalnych klientów. Nie pozwalajcie odwrócić swojej uwagi. Niestety nie miałam kamery w sklepie. Teraz mam już zamontowaną, ale na pewno ich poznam. Oczywiście przestępstwo zostało zgłoszone na policji. Jeszcze jest monitoring sąsiednich sklepów do odczytu. Apeluję, pilnujcie swoich kas, torebek, portfeli. Podli ludzie są wszędzie.

Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.