Pogoń rządziła w Chorzowie

Mirosław Buczek 2018-04-20 17:54:13 liczba odsłon: 3762

Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce.

RUCH   -   POGOŃ  0 : 6 ((0 : 0)

BRAMKI: Płacheta 50, 69; Tomasiewicz 59 (k), Paluchowski 65, Ratajczak, 76, Kun 85.

PRZEBIEG SPOTKANIA

Koniec meczu

89 min - żółtą kartkę otrzymuje Kowalski z Ruchu

85 min - Dominik Kun strzela głową szóstego gola dla gości

79 min - Ruch przechodzi do ataku

76 min - Jarosław Ratajczak strzela kolejnego gola na siedleckiej drużyny

74 min - zmiana w Pogoni: Polkowski wchodzi za Chyłę

71 min - zmiana w Pogoni: Szrek wchodzi za Płachetę

69 min - Przemysław Płacheta podwyższa prowadzenie gości

67 min - zmiana w Pogoni: Rybski wchodzi za Paluchowskiego

65 min - na listę strzelców wpisuje się Adrian Paluchowski

63 min - Pogoń nie wykorzystuje okazji do podwyższenia wyniku

60 min - zmiana w Ruchu: Balicki wchodzi za Wojciechowskiego

59 min - Grzegorz Tomasiewicz zamienia rzut karny na drugiego gola dla gości

58 min - rzut karny dla P{ogoni, Kulejewski z Ruchu otrzymuje czerwoną kartkę

50 min - Płacheta otrzymuje żółtą kartkę za zdjęcie koszulki

50 min - Przemysław Płacheta wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem i nie marnuje okazji strzela bramkę dla Pogoni

46 min - zmiany w Ruchu: Trojak wchodzi za Bogusza, a Słoma za Przybeckiego

W pierwszej części meczu zdecydowanie lepsi byli goście. Szkoda, że nie udało im się udokumentować przewagi zdobyciem gola. Wydaje się, że o wyniku zadecyduje przygotowanie fizyczne zawodników ewentualnie ... zaskakujące, taktyczne decyzje trenerów.

Koniec pierwszej połowy

45 min - Płacheta strzela, piłka mija światło bramki chorzowian

42 min - żółtą kartkę otrzymuje Majewski z Ruchu

39 min - groźnie pod bramką gospodarzy, żaden z siedlczan nie przecina jednak lotu piłki

38 min - żółtą kartkę otrzymuje Villafane z Ruchu

31 min - Hrdicka pewnie łapie piłkę po centrze z wolnego

30 min - rzut wolny dla Pogoni po faulu Hołowni na Tomasiewiczu

24 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

18 min - rzut wolny dla Ruchu po faulu na Kowalskim

12 min - Paluchowski po rajdzie ze środka boiska nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelając tuż obok słupka

10 min - zamieszanie pod bramką przyjezdnych, obrońcy wyjaśniają sytuację

6 min - goście w ofensywie, Ruch się broni

2 min - akcja Pogoni kończy się bardzo niecelnym strzałem z dystansu

RUCH: Hrdicka - Villafane, Kulejewski, Kowalczyk, Hołownia, Bogusz, Urbańczyk, Wojciechowski, Przybecki, Kowalski, Majewski.

POGOŃ: Frąckowiak - Ratajczak, Żytko, Wichtowski, Gordon, Karwot, Chyła, Płacheta, Tomasiewicz, Kun, Paluchowski.