Zaklinaczki i Zaczyńska

Siedlce

red. 2018-05-25 10:04:54 liczba odsłon: 2993
plakat

plakat

Dzisiaj, 25 maja, o godz. 19.00 w NoveKino Siedlce odbędzie się premiera nowej książki Marioli Zaczyńskiej „Zaklinaczki”.

Godzinę później autorka zaprasza wszystkich przybyłych czytelników na toast ponczem do restauracji Bollywood Hollywood. Do Siedlec przyjedzie sporo pisarek, by wesprzeć koleżankę po piórze.

– Ostrzegłam, że jeśli ukradną mi show, będę je bezwzględnie mordować w kolejnych książkach. Tego wieczoru panna młoda jest tylko jedna! Ja! – śmieje się Mariola Zaczyńska.

Przewidziano wiele niespodzianek, m.in. dowiemy się, co o babskiej przyjaźni myśli Katarzyna Bonda, a co Vincet Severski.

Spotkanie poprowadzi Anita Czupryn, dziennikarka „Polska the Times”, autorka najsłynniejszego chyba polskiego wywiadu, w którym posłanka Samoobrony Renata Beger przyznała, że kocha seks jak koń owies.

Wstęp na wieczór autorski i do restauracji jest wolny! A zaproszeni są wszyscy, którzy przyjdą.

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.