Szukają świadków zuchwałej kradzieży

Siedlce

Justyna Janusz 2018-07-13 10:59:58 liczba odsłon: 7416

W środę, 11 lipca, tuż po godz. 14.00 w centrum Siedlec doszło do zuchwałej kradzieży. Mężczyzna stracił 32 tysiące złotych oraz teczkę z dokumentami. Szuka świadków, którzy mogliby pomóc w ustaleniu sprawców.

Mężczyzna wymienił pieniądze w kantorze, a potem przejechał na ulice Kochanowskiego, na parking za domem handlowym Atlas. Poszedł do parkomatu, by zapłacić za bilet. Gdy wrócił po 1-2 minutach, zobaczył wybitą szybę i przebitą oponę. - To była dosłownie chwila - mówi. - Złodzieje musieli mnie obserwować i wykorzystali moment, gdy akurat straciłem z oczu teczkę z pieniędzmi. Za chwilę miałem je wpłacić do banku. Płaciłem za parking własnie po to, by pójść do placówki. 

W teczce, oprócz pieniędzy znajdowały się równiez ważne dokumenty. Samochód, w którym wybito szybę. to czarna Honda CRV. Trudno uwierzyć, że w środku dnia w samym centrum miasta nikt nic nie widział... 

Każdy, kto ma informacje na temat tej kradzieży proszony jest o kontakt z komendą policji w Siedlcach pod numerem 997. (jj)

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.