reklama

Dlaczego odwołałem wiceburmistrza?

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2018-08-11 11:11:22 liczba odsłon: 2409

Leszek Redosz i Krzysztof Wyszogrodzki. fot. sej

Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki w wydanym oświadczeniu tłumaczy, dlaczego odwołał wiceburmistrza Leszka Redosza.

reklama

- Powodem podjętej przeze mnie decyzji był brak zaufania oraz zasadnicze różnice w podejściu do spraw bieżących. Dalsza współpraca nie mogła być kontynuowana również w sytuacji, kiedy obaj deklarujemy chęć kandydowania na urząd Burmistrza w nadchodzącej kadencji – napisał Krzysztof Wyszogrodzki w wydanym 10 sierpnia  oświadczeniu. Zapowiedział, że do końca kadencji będzie pracował bez zastępcy.

Oświadczenie na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował też Leszek Redosz.

- Tak w życiu bywa, że coś się zaczyna, by mogło się skończyć... Dziś (9 sierpnia – przyp. red.) po prawie 4-letnim okresie pełnienia funkcji Wiceburmistrza zostałem odwołany przez Pana Burmistrza Wyszogrodzkiego z pełnienia funkcji. Oficjalnym powodem odwołania jest „utrata zaufania". To zaufanie zapewne utraciłem w momencie braku akceptacji z mojej strony niektórych decyzji Pana Burmistrza. Z pokorą przyjmuję otrzymane wypowiedzenie i dziękuję Panu Burmistrzowi za współpracę – napisał odwołany wiceburmistrz.

Szerzej o odwołaniu wiceburmistrza Węgrowa przeczytacie w najnowszym, papierowym wydaniu „Tygodnika Siedleckiego”.   

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.