Nowa ścieżka rowerowa i... problemy z dojazdem

Siedlce, Żabokliki

Marcin oraz Edyta Zdunek 2018-08-12 10:48:03 liczba odsłon: 9612
google maps

google maps

Chciałem poruszyć temat nowo budowanej ścieżki rowerowej w Żaboklikach. Nie będę wnikał w jakość wykonania tej drogi, bo pracę ocenia się na sam koniec, a nie w jej trakcie, mam za to inny problem- chodzi mianowicie o ulicę - napisał do nas Czytelnik Marcin.

"Dlaczego wykonawca nie jest łaskaw poprawić po sobie tych dziur które zrobił?

Nie trzeba być inspektorem dróg krajowych, żeby zauważyć, że ktoś tam odstawia totalną fuszerkę i robi to, na to wychodzi z przyzwoleniem urzędów kontrolujących. Przecież wiadomo że zasypywanie dziur piachem nic nie da! Czy nie można wylać tam tego pseudo asfaltu (tak jak to było wcześniej zrobione) albo chociaż wsypywać regularnie drobny gruz i to utwardzić? Czy to jest tak ciężko wykonać, patrząc ilu ludzi tam pracuje?

Ja rozumiem, że wykonawca ma to w poważaniu, ale ludzie dojeżdżający do Siedlec już nie, bo nie dość że są utrudnienia związane z ruchem wahadłowym, to jeszcze trzeba się modlić żeby nie urwać zawieszenia! Czy my żyjemy w średniowieczu?" - pisze Czytelnik

Według informacji umieszczonej na stronie starostwa powiatowego, zakończenie robót wzdłuż tej drogi przewidziane jest na 31 października 2018 r. Podróżującym więc nie pozostje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. 

 

Komentarze (14)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.