Paweł Świerczewski 2018-09-22 17:21:49 liczba odsłon: 5045

MKP Pogoń Siedlce przegrał mecz ligowy z Widzewem Łódź.

Składy zespołów:
MKP Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal- 3. Szymon Przystalski, 5. Sebastian Krawczyk, 8. Tomasz Margol, 11. Dariusz Brągiel, 14. Michał Wrzesiński, 17. Mateusz Bochnak, 18. Andrzej Rybski, 19. Maciej Wichtowski, 21. Piotr Marciniec, 87. Adrian. Paluchowski.

Widzew Łódź: 21. Patryk Wolański-, 2. Radosław Sylwestrzak, 7. Mateusz Michalski, 14. Dario Kristo, 24. Przemysław Banaszak, 28. Marcin Kozłowski, 30. Mikołaj Gibas, 33. Tomasz Wełna, 77. Konrad Gutowski, 92. Filip Mihaljewic, 95. Sebastian Zieleniecki.

Przebieg meczu:

1 minuta - Sędzia Karol Rudziński rozpoczął spotkanie.
2 minuta -  rzut wolny dla Widzewa. W pole karne dośrodkował Michalski. Obrońcy Pogoni wybili piłkę.
5 minuta - tym razem ruzt wolny dla Pogoni. Dośrodkował Wrzesiński. Strzał z pola karnego oddał Wichtowski. Piłka poleciała nad bramką Wolańskiego.
9 minuta - rzut rożny dla Widzewa. Misztal wypiąstkował piłkę, oddalając zagrożenie.
12 minuta - rożny dla Pogoni. Siedlczanom nie udało się oddać strzału.

Spotkanie, jak na razie ma wyrównany przebieg. Dużo walki na środku boiska. Widać, że gracze obu drużyn są zmotywowani do osiągnięcia dobrego rezultatu.

16 minuta - rożny dla Widzewa. Faulowany w polu karnym podczas walki o piłkę został  Maciej Wichtowski.
Kibice Pogoni głośno dopingują swój klub. Na stadionie panuje świetna atmosfera.
22 minuta - okres spokojniejszej gry. Przy piłce dłużej utrzymują się siedlczanie. Widzew czeka na okazję do kontry.
23 minuta - piłkarz Widzewa wbiegł z piłką w pole karne Misztala. Symulując faul, próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.
24 minuta - Kozłowski oddał strzał zza pola karnego. Został zablokowany przez obrońców Pogoni.
26 minuta - faulowany Wrzesiński jest opatrywany za boczną linią boiska.
27 minuta - Widzew osiągnął lekką przewagę. Coraz śmielej atakuje bramkę Rafała Misztala.
29 minuta - przed polem karnym Widzewa sfaulowany został Paluchowski. Rzut wolny dla Pogoni. Nie udało się zagrozić bramce Wolańskiego.
31 minuta - Banaszak oddał strzał na bramkę Pogoni. Piłka poleciała kilka metrów obok słupka.
Kibice Pogoni podrawiają ... Legię Warszawa. Fani Widzewa, jak na razie głusi na zaczepkę.
35 minuta - rzut rożny dla Widzewa. Pogoń wybiciem piłki oddaliła zagrożenie.
36 minuta - kolejny rożny dla Widzewa. Główkował Zieleniecki. Piłka poleciała nad poprzeczką bramki.
37 minuta - znów rożny dla zespołu z Łodzi. GOL! Strzelił Dario Kristo.
Pogoń - Widzew 0:1.
39 minuta - Wrzesiński oddał strzał z boku pola karnego. Piłka zablokowana przez łodzian.
43 minuta - Wrzesiński dośrodkował w pole karne Widzewa. Piłkę wypiąstkował Wolański.
44 minuta - groźny strzał oddał Marciniec. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką bramki.
45 minuta - Margol upadł w polu karnym Widzewa. Domaga się odgwizdania faulu. Sędzia Rudziński pokazał, żeby się podnosił.
45 minuta - strzał Wrzesińskiego, bez problemu obroniony przez Wolańskiego.
Koniec pierwszej połowy. Pogoń - Widzew 0:1.
46 minuta - rozpoczęła się druga połowa spotkania.
47 minuta - rzut rożny dla Widzewa. Po strzale zza pola karnego piłka poleciała nad poprzeczką.
48 minuta - zaostrza się doping na trybunach. Kibice obu klubów się wzajemnie obrażają. Spiker apeluje o nieużywanie wulgaryzmów.
50 minuta - strzał oddał Bochnak, ale za lekki, żeby mógł zagrozić Wolańskiemu.
53 minuta - rożny dla Pogoni po strzale Brągiela. Obrońcy Widzewa oddalili zagrożenie.
Spiker poinformował, że spotkanie ogląda z trybun prawie 1900 kibiców.
56 minuta - rożny dla Widzewa, ale bez zagrożenia dla bramki Misztala.
58 minuta - rzut wolny dla Widzewa z bocznej strefy boiska. Brągiel otrzymał żółtą kartkę. Strzał oddał Kozłowski, obronił Misztal.
59 minuta - siedlczanie domagają się odgwizdania zagrania ręką w polu karnym Widzewa, ale sędzia nie użył gwizdka.
61 minuta - zmiana w Widzewie. Za Michalskiego wszedł Kamiński. Zmianę przeprowadził również trener Sikora. Na boisku zamelodwał się Adam Mójta, zmieniając Rybskiego.
63 minuta - kolejna zmiana w Pogoni. Za Wrzesińskiego wszedł Sebastian Pociecha.
65 minuta - zmiana w drużynie gości. Za Banaszaka pojawił się Daniel Świderski.
66 minuta - za Marcinca wszedł Kamil Walków - bohater meczu z Gryfem.
Mecz się uspokoił. Widzew nie musi atakować, Pogoń nie ma na to pomysłu.
67 minuta - rożny dla Widzewa. Groźny strzał głową i z dużym trudem obronił Misztal.
71 minuta - zza pola karnego strzelał Pociecha. Piłka poleciała nad bramką Widzewa.
73 minuta - strzał Margola z wolnego trafił w mur. Dobitka i ... piłka poleciała nad poprzeczką.
75 minuta - czerwona kartka dla Bochnaka, który przerwał wślizgiem w nogi groźną kontrę Widzewa. Gutowski z Widzewa ukarany żółtą kartką za odepchnięcie przeciwnika.
79 minuta - Karny dla Pogoni!!! Zółtą kartką ukarany Gibas.
80 minuta - Nie ma gola. Karnego nie strzelił Mójta...
82 minuta - żółta kartka dla Krawczyka i rzut wolny dla Widzewa. Może być groźnie. Strzelał Zieleniecki, ale piłka poleciała ładnych kilka metrów obok słupka.
85 minuta - zmiana w drużynie gości. Pięczek wszedł za Gibasa. Wcześniej za Kristo na boisku zameldował się Paulius.
87 minuta - rożny dla Pogoni. Nie udało się zagrozić bramce gości.
90 minuta - rzut wolny dla siedlczan. Było groźnie w polu karnym Widzewa, piłka jednak wylądowałą w rękach Wolańskiego. Pogoń dzielnie walczy o wyrównanie.
Doliczony czas gry - żółta kartka dla Margola, który domagał się odgwizdania faulu w polu karnym gości.