Tato, i tylko męża mi brakuje...

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2018-10-20 23:35:21 liczba odsłon: 4758
plakat

plakat

Magdalena Wdowicz-Wierzbowska jest architektem i fotografką. Od 2012 r. należy do ZPAF-u w Okręgu Warszawskim. Fotografią zainteresowała się dzięki tacie. Gdy dowiedział się, że ma raka płuc, zaczęła robić mu zdjęcia.

Stworzyła z nich wystawę, zatytułowaną "Tata".

Tato pani Magdy zmarł 5 miesięcy później. Po jego śmierci córka zaczęła fotografować owdowiałą matkę. A potem inne kobiety, młode i starsze wdowy. Przez 2 lata zrobiła zdjęcia 20 paniom. Opowiedziane przez nie historie, zilustrowane fotografiami, które powstały podczas rozmów z fotografką, Magdalena Wdowicz-Wierzbowska opublikowała w książce "Po prostu męża mi brakuje. Spotkania z wdowami". 

Zarówno zdjęcia z cyklu "Tata", jak i "Po prostu męża mi brakuje. Spotkania w wdowami" będzie można obejrzeć w Galerii Fotografii Fokus Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Wernisaż wystawy 25 października o godz. 18.00

Ekspozycja będzie czynna do 16 listopada, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-17.00. Wstęp bezpłatny. (Ana) 

 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.