Karol Tchórzewski, z największym zaufaniem

Siedlce

Karol Tchórzewski 2018-10-23 17:24:23 liczba odsłon: 7921
Artykuł
sponsorowany
Karol Tchórzewski i radni koalicji PiS-STS

Karol Tchórzewski i radni koalicji PiS-STS

Szanowni Państwo, za nami pierwsza tura wyborów samorządowych w Siedlcach. Serdecznie Państwu dziękuję za duże zaufanie, którym mnie obdarzyliście.

Dzięki Państwa głosom w wyborach na prezydenta otrzymałem ponad 42% poparcia. To dla mnie bardzo ważne, bo świadczy, że uznaliście Państwo mój program za dobry i potrzebny naszemu miastu.
Swoimi głosami zdecydowaliście Państwo, że nasz Komitet Wyborczy (PiS, STS i Porozumienie) ma silną większość w radzie miasta. Mamy 12 radnych w 23 osobowej radzie. To mocny mandat do sprawowania władzy w naszym mieście. Dowodzi to, że w Siedlcach wybraliśmy dalszy, spokojny rozwój i współpracę ponad podziałami.
Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Chcę tu serdecznie pogratulować uzyskanych wyników moim rywalom. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu 4 listopada i do oddania na mnie głosu. Obiecuję Państwu, że wspólnie z większością w radzie miasta, z dala od politycznych sporów, będziemy realizować dobry plan dla naszego miasta. Zjednoczeni dla Siedlec, postawmy na dalszy, konsekwentny rozwój Siedlec. Proszę Państwa o głos.
Z wyrazami szacunku,
Karol Tchórzewski

 

Materiał sfinansowany ze środków KWW Prawo i Sprawiedliwość.

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.