Sitnik: Chcę rozmawiać z każdym

Siedlce

Justyna Janusz 2018-10-25 11:55:45 liczba odsłon: 7713
Konferencja Andrzeja Sitnika

Konferencja Andrzeja Sitnika

- Będziemy rozmawiać ze wszystkimi – deklarował Andrzej Sitnik z Bezpartyjnych Siedlec na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej.

Konferencja odbyła się 10 godzin po tym, jak dostaliśmy maila, że A. Sitnika popierają radni Lepszych Siedlec. – Przeczytałem o tym dziś rano w mediach – mówił. – Dziękuję za poparcie. Jestem też pewien, że jeśli wygram wybory, to moje dobre projekty poprą również radni PiS. Nie będą przecież głosować przeciwko uchwałom, które są dobre dla miasta.

Andrzej Sitnik walczy o poparcie w II turze wyborów. – Niestety pojawił się przeciwko mnie czarny PR – mówił. – Ludzie podchodzą do mnie na ulicy i pytają czy będę zamykał szkoły i zwalniał ludzi. Niczego takiego nigdy nie planowałem! Niech nikt w to nie wierzy. Ja chcę rozwijać to miasto. A jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech się ze mną skontaktuję. Ja chcę rozmawiać z ludźmi i tego nie unikam.

Sitnik wezwał też Karol Tchórzewskiego do debaty. Czy się ona odbędzie – to zależy od kandydatów. Sami ją muszą zorganizować. (jj)

Komentarze (85)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.