Wilga: debaty nie będzie

Garwolin, powiat garwoliński

Kamil Waszczuk 2018-10-27 12:11:14 liczba odsłon: 1949

W Wildze emocje wyborcze wciąż nie stygną. W pierwszej turze nie udało się bowiem wybrać wójta gminy.

Do drugiej tury weszli: przewodniczący rady gminy Jacek Piesiewicz, który zdobył 676 głósów (28,07%), a także sekretarz urzędu gminy Bogumiła Głaszczka, która zdobyła 970 głosów (40,28%). Oprócz nich kandydowali także: Paweł Adam Mielcarz (463 głosy) i Zbigniew Węgrzynek (299 głosów).

W czwartek, 25 października, Jacek Piesiewicz umieścił na facebooku film, w którym zaprasza Bogumiłę Głaszczkę do debaty przedwyborczej.

- Spotkajmy się w najbliższą niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury - powiedział. Tego samego dnia zaprosił też swoją kontrkandydatkę osobiście. Co ona na to?

- Nie zgodziłam się - powiedziała nam. - Nie odpowiada mi forma takiego zaproszenia. Uważam, że najpierw należało mnie zapytać osobiście, a nie wstawiać filmiki w internecie. Swoją drogą, ja i tak mam kontakt z wyborcami. Prowadzę kampanię zgodnie z tym, co zaplanowałam.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.