Jednak Henryk Brodowski

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2018-11-05 11:20:07 liczba odsłon: 9114
Henryk Brodowski

Henryk Brodowski

Wyborcy najwyraźniej docenili to, co przez ostatnie lata zrobił dla gminy Henryk Brodowski. W drugiej turze wyborów nie pozostawił wątpliwości, że to on cieszy się największym poparciem mieszkańców.

Oddano na niego aż 3783 głosy. Kontrkandydat, Mariusz Orzełowski otrzymał poparcie 2744 mieszkańców.

W gminie Siedlce głosowano w 8 obwodach wyborczych. W sześciu zwyciężył Henryk Brodowski - z największą przewagą w Nowym Opolu, gdzie oddano na niego 78,87 procent głosów. Z kolei Mariusz Orzełowski wygrał w obwodzie w Białkach (52,72 proc.) i Żelkowie Kolonii (60,27proc.). 

- Dziękuje mieszkańcom, którzy oddali na mnie głosy w I i II turze wyborów - mówi Henryk Brodowski. - Pierwsze gratulacje otrzymałem już około godziny 1.00. Cieszę się, że w drugiej turze miałem większe poparcie, niż w pierwszej. Zagłosowało na mnie 3783 mieszkańców, czyli 57,96 procent. W pierwszej turze otrzymałem natomiast 3147 głosów. Myślę, że ludzie docenili moje starania na rzecz rozwoju gminy. A teraz dali mi szansę na to, abym dokończył prowadzone już inwestycje i oczywiście rozpoczął nowe.   

Komentarze (42)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.