Karol Tchórzewski siedleckim starostą?

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2018-11-07 13:59:10 liczba odsłon: 19601
Karol Tchórzewski (fot. Aga Król)

Karol Tchórzewski (fot. Aga Król)

Informacja jest nieoficjalna, ale brzmi sensacyjnie. Dowiedzieliśmy się, że nowym starostą siedleckim zostanie prawdopodobnie Karol Tchórzewski, prezes PEC w Siedlcach i niedawny kandydat na prezydenta miasta.

Tomasz Hapunowicz, przewodniczący Zarządu Powiatowego PiS nie potwierdza informacji o objęciu funkcji starosty przez Karola Tchórzewskiego.

- Chcę zwołać konferencję prasową, na której podsumujemy wybory i przedstawimy plany związane z ich wynikiem - mówi Tomasz Hapunowicz. - Myślę, że nastąpi to w końcu przyszłego tygodnia. Do tego czasu powinny już zapaść wiążące ustalenia dotyczące nowych władz starostwa, w tym także tego, kto będzie nowym starostą. Jest już oczywiście giełda nazwisk na to stanowisko.

Czy znajduje się na niej Karol Tchórzewsk? Czy lista obejmuje wyłącznie radnych powiatowych?

- Na to oczywiście teraz nie odpowiem - słyszymy od Tomasza Hapunowicza. - Mogę tylko powiedzieć, że ta lista jest bardzo wąska. Znajdują się na niej 3 nazwiska.

O sprawę zapytaliśmy oczywiście samego zainteresowanego, czyli Karola Tchórzewskiego.

- Na tę chwilę nie mam żadnych wiadomości dotyczących objęcia przeze mnie funkcji starosty siedleckiego. Jest giełda nazwisk, na której znajdują się rożne osoby, ale ze mną nikt na ten temat nie rozmawiał. Kurz wyborczy jeszcze nie opadł i krążą różne informacje dotyczące personaliów.

Więcej w kolejnym numerze "TS"

 

Komentarze (168)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.