Kąt do spokojnego życia

Łosice

Milena Celińska 2019-01-04 11:13:59 liczba odsłon: 5669
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Jest w zaawansowanej ciąży, ale codziennie pokonuje 4,5 km, by zaprowadzić synka do przedszkola. Nie ma wsparcia w rodzinie. Walczy o mieszkanie socjalne, by jej dzieci mogły spokojnie żyć. Na razie przegrywa.

Pani Katarzyna mówi wprost, że potrzebuje własnego kąta, by spokojnie żyć.

- Mama mnie nie toleruje. Nie wiem, dlaczego tak jest. Od śmierci taty jestem piątym kołem u wozu. Co miesiąc muszę mamie płacić 400 zł za to, że mieszkam w rodzinnym domu. Gdy nie mam z kim zostawić dziecka, daję jej 50 zł, by zajęła się wnuczkiem. Nie mam lekko. Nie raz mama wszczynała awantury, szarpała mnie i ciągała za włosy. Ostatnio nawet wezwałam policję.

 

Zostało Ci do przeczytania 92% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 1/2019:

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.