Awans

Badyl w mrowisko

Przemek Badowski 2019-01-09 12:20:37 liczba odsłon: 3933

„Nigdy nie byłem faszystą” – to pierwsze publiczne wyznanie, którym na łamach „Super Expressu” podzielił się ze społeczeństwem nowy wiceminister od cyfryzacji. Osobiście jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że oto na naszych oczach rodzi się nowa tradycja! Sądzę, że od teraz każdy kolejny otekowany przez „dobrą zmianę” będzie zaskakiwał nas podobnymi pierwszymi wyznaniami: nigdy nie byłem homofobem, nigdy nie byłem germanofobem, nigdy nie byłem ksenofobem itp. Cóż, póki co, spośród wymienionych opcji nowy e-wiceminister wybrał taką najbardziej wiarygodną, względem jego dotychczasowej kariery. A im mocniej akcentuje, kim nigdy nie był, tym bardziej mnie osobiście w tym swoim niebyciu upewnia. Tak już mam. 

 

Zostało Ci do przeczytania 73% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 2/2019:

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.