Nie pozostawiły złudzeń

Mirosław Buczek 2019-01-13 16:19:25 liczba odsłon: 2748

Zakończył się mecz Basket Ligi Kobiet: PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia.

W pierwszej kwarcie siedlczanki prowadziły już różnicą 11 punktów. Przyjezdne odrobiły jednak prawie wszystkie straty i ostatecznie tę część meczu zespół PGE MKK wygrał tylko 22 : 21. W drugiej dominowały gdyńszczanki. Gospodynie uległy w tej kwarcie 13 : 22 i przegrywały 35 : 43. Nie załamały się jednak takim obrotem sprawy. Wygrały trzecią odsłonę 21 : 18, a po trzech kwartach przegrywały

tylko 56 : 61. W czwartej kwarcie przyjezdne nie pozostawiły złudzeń, która drużyna jest lepsza. Arka wygrała tę część rywalizacji 27 : 10, a cały mecz 88 : 66.