Które drogi będą remontowane?

Garwolin, gmina Sobolew

Kamil Waszczuk 2019-01-24 16:17:20 liczba odsłon: 2436

Na ostatniej sesji w Sobolewie sołtysi narzekali, że w budżecie na 2019 rok nie uwzględniono ważnych, ich zdaniem, inwestycji drogowych. Mowa m.in. o ulicach Długiej i Słonecznej w Sobolewie oraz odcinku z Grabniaka do Godzisza.

- Gdy popada deszcz, po niektórych ulicach trzeba chodzić w gumowcach - mówił jeden z mieszkańców.

- Poprzedni wójt już kiedyś obiecał, że nasza droga będzie zrobiona - mówił inny. - Słowa jednak nie dotrzymał.

- Budżet na 2019 rok w całości układał mój poprzednik. Ja w tym nie uczestniczyłem - odpowiedział wójt Maciej Błachnio. - A tak jak już wypowiadałem się w mediach, niektóre inwestycje drogowe ustalano chyba bez wiedzy radnych i mieszkańców.

Nowy wójt zaproponował radnym wspólny objazd po wszystkich drogach gminnych.

- Wtedy ustalimy, które są najbardziej zniszczone - stwierdził. I te gmina będzie remontowała w pierwszej kolejności. 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.