reklama

Które drogi będą remontowane?

Garwolin, gmina Sobolew

Kamil Waszczuk 2019-01-24 16:17:20 liczba odsłon: 714

Na ostatniej sesji w Sobolewie sołtysi narzekali, że w budżecie na 2019 rok nie uwzględniono ważnych, ich zdaniem, inwestycji drogowych. Mowa m.in. o ulicach Długiej i Słonecznej w Sobolewie oraz odcinku z Grabniaka do Godzisza.

reklama

- Gdy popada deszcz, po niektórych ulicach trzeba chodzić w gumowcach - mówił jeden z mieszkańców.

- Poprzedni wójt już kiedyś obiecał, że nasza droga będzie zrobiona - mówił inny. - Słowa jednak nie dotrzymał.

- Budżet na 2019 rok w całości układał mój poprzednik. Ja w tym nie uczestniczyłem - odpowiedział wójt Maciej Błachnio. - A tak jak już wypowiadałem się w mediach, niektóre inwestycje drogowe ustalano chyba bez wiedzy radnych i mieszkańców.

Nowy wójt zaproponował radnym wspólny objazd po wszystkich drogach gminnych.

- Wtedy ustalimy, które są najbardziej zniszczone - stwierdził. I te gmina będzie remontowała w pierwszej kolejności. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama

Najnowszy numer 8/2019 w sprzedaży od 2019-02-20.

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.